19. duatlon Stubica

14.06.2014

Gordan Petković i Zorana Težak pobjednici 19 duatlona Stubica.

Održan 19 duatlon Stubica prvenstvo Hrvatske u super sprint duatlonu koji se sastojao od 2,5km trčanja-10km bicikla i 1,25km trčanja. Na utrci je nastupilo 85 natjecatelja svih dobnih kategorija.Pobjednik u muškoj konkurenciji je stalni gost duatlona Gordan Petković i Zorana Težak u ženskoj konkurenciji. Od naših natjecatelja u ukupnom plasmanu Sanja Begović Geceg osvojila je treće mjesto i 1 mjesto u starosnoj kategoriji. Nino Burek osvojio 1 mjesto u kategoriji M40. Karlo Vuk osvojio 4 mjesto. Kod mlađih juniorki nastupile su Gabriela Bubanko, Mihaela Žukina i Mihaela Bubanko i osvojile 2,3,4 mjesto u open kategoriji.Duatlon uspješno su završili Tin i Jasmina Burek.

U sklopu duatlona održana i atletska utrka mladih sportaša kluba koji su polaznici sportske škole i u zanimljivoj utrci pokazali su talenat i za koju godinu sigurno će neko od njih nastupit i na duatlonu.