20. duatlon Stubica

30.05.2015

Vinko Vrabec i Valentina Belović pobjednici 20 duatlona Stubica.

Ženska ekipa Hidraulika Kurelja druge.

Na 20 duatlonu Stubica nastupilo je 108 duatlonaca. U muškoj kategoriji pobijedio je Vinko Vrabec TK Swibir, drugi Matija Krivec TK Swibir i treći Goran Petković TK Zrinski. Kod žena pobijedila je Valentina Belović TK Maksimir, druga Maja Bonačić TK Swibir i treća Sonja Škevin TK Swibir. U ekipnom plasmanu žene odlično drugo mjesto osvojile naše cure Gabrijela Šalković 5 mjesto elit, Sanja Begović Geceg 6 mjesto elit i Marija Lukina 7 mjesto elit. Gabrijela Bubanko osvojila 3 mjesto  i 4 mjesto Mihaela Bubanko kod juniorki. Karlo Vuk 6 mlađi junior. Zoran Vučković 2 kategorija 45, Nino Burek 2 kategorija 40+.

20 godina duatlona Stubica plaketom su nagrađeni članovi kluba koji su bili na pobjedničkom postolju duatlona i nastupali u dresu Hrvatske. Petra Gidak, Sanja Begović Geceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugogodišnju suradnju, Firma Hidraulika Kurelja za pomoć klubu i organizaciju utrke, Miljenko Hrenek za pomoć u organizaciji svih 20 duatlona i Borko Prvan jednom od začetnika duatlonskog sporta.      Hrvatski triatlon savez dodijelio je priznanje klubu i Mladenu Bubanko za 20 godina promicanja i sudjelovanja u razvoju triatlona i duatlona...