Ana Marija Poštek

Datum rođenja: 05.05.1973

Turopoljska trka

13.03.2016
... 11 mjesto osvojila Ana Marija Poštek, utrku završio i Tin Burek. Polumaraton uspješno su završili Nino Burek, Lilijana Papić i Jasmina Burek

Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

05.03.2016
... dinačno 5.mjesto), Ana Marija Poštek (14.) i Mihaela Žukina (19.) osvojila je 4.mjesto u utrci na 4000 m. Još su nastupile i mlađe kadetkinje na 800m: Dubravka Vrđuka (45.), Jana Burek (46.), Korina Jagečić (51.) i Taša Kondres (61.), te su zauzele 13. mjesto. Čestitamo curama, ali i svim ostalim atletičarima koji su nastupali na ovom natjecanju po izuzetno blatnjavom, poplavljenom terenu praćeni jakim vjetrom.

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... u. U ekipi su bili: Ana Marija Poštek, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Karlo Vuk, Danijel Poštek, Nino Burek, Timo Schreiber, Daniel Desch i Jens Treff koji je ujedno i glavni i najzaslužniji što smo uopće svih ovih godina nastupali na ovoj prekrasnoj utrci. No, najveća pobjeda nije taj rezutat i ti pretrčani kilometri već poboljšanje i unaprijeđenje prijateljstva i dobrih odnosa između dva grada jer svake godine uspijemo malo pro&scaro

Modrožanska utrka

09.08.2015
... 2,1 km (jedan krug) Ana Marija Poštek je osvojila prvo , a Tin Burek 7. mjesto.

Utrka grofa Draškovića-Trakošćan

06.07.2015
... ših članova Ana Marija Poštek osvojila 2 mjesto u ukupnom poredku na 5 kilometra, Mihaela Bubanko 10 mjesto kod žena, a Karlo Vuk 6 mjesto u muškoj kategoriji utrku istrčao i kadet Tin Burek. Utrka na 10 kilometra Gabriela Bubanko osvojila 1 mjesto u kategoriji do 20 godina. Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji 50+. Timo Schreiber 8 mjesto kategorija 20+, Nino Burek 14 mjesto kategorija 40+, Utrku su uspješno istrčale i Jasmina Burek i Lilijana Papić.

Gornjostubički cener

10.05.2015
... esto u kategoriji), Ana Marija Poštek ukupno 3.mjesto (2. mjesto u kategoriji) i Jasmina Burek (3.mjesto u kategoriji). Kod muških je nastupio Nino Burek. Nakon glavne utrke održane su utrke predškolske i školske djece na 100 do 600m. Najuspješniji su bili Dario Kosec (1.mjesto 3-4 razredi, 300m), Jana Burek (2.mjesto 5-6 razredi, 400m) i Nikola Poštek (3.mjesto 7-8 razredi, 600m). Nakon utrke održan je tradicionalni aeromiting sa skokovima padobrana

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Drniš

01.05.2015
... ja Begović Geceg i Ana Marija Poštek. 1 mjesto osvojile su atletičarke Sljemena, a 2 mjesto Ak Sloboda Varaždin. Juniorke su trčale 4,5km, a trčale su Gabriela Bubanko, Mihaela Žukina i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjesto. Plasmani po starosnim kategorijama. 2 Ivana Lukina u23, 1 Sanja Begović Geceg, 2 Ana Marija Poštek 40+, Juniorke 1 Gabriela Bubanko, 2 Mihaela Žukina, 3 Mihaela Bubanko. Juniori 2 mjesto Karlo Vuk.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... jesto. Kod seniorki Ana Marija Poštek osvojila 2 mjesto, Marija Lukina 3 mjesto, Sanja Begović Geceg 5 mjesto. U kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 m

Polumaraton Osijek

29.03.2015
... esto. Kod građanki Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto. Uspješno polumaraton su istrčali Mladen Bubanko i Nino Burek.

Turopoljska utrka

22.03.2015
... 9 mjesto Tin Burek. Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto u kategojiji građanki. Mladen Bubanko i Nino Burek uspješno su istrčali polumaraton i osvojili bodove za klupsku ligu.
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 61 novosti u kojima se spominje Ana Marija Poštek.