Ana Marija Poštek

Datum rođenja: 05.05.1973

ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

14.03.2015
... nja Begović Geceg, Ana Marija Poštek, Marija Lukina i Mihaela Žukina i osvojile 5 mjesto.

Sportaši županije

23.01.2015
... ipa koju su činile Ana Marija Poštek, Marija Lukina, Ivana Lukina, Andrea Šantek, Mihaela Žukina, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko i Gabriela Bubanko.  Seniorke su osvojile treće mjesto u krosu, treće mjesto sveukupno na krosu HALSA, juniorke osvojile 1 mjesto u cestovnom trčanju...

Kros Stubica

27.12.2014
... žena pobijedila je Ana Marija Poštek ispred Marije Lukine i Sanje Begović Geceg. Kod juniorki pobijedila je Andrea Šantek, a kod juniora Blaž Čajko. Kod limaća na 100m pobijedio je Pavel Novak drugi Patrik Dinjar i treći Petar Barlović. Kod limačica Anja Blažinić Žagar, druga Petra Štefek i treća Zoja Kureci. Kadeti 1  Nikola Poštek, mlađi kadeti 1 Dario Kosec, 2 Jakov Jagečić,3 Josip Kondres.  Kadetkinje 1 Jana Burek, 2 Korina Jagečić, 3 Ta

Zagreb maraton

12.10.2014
... lumaraton istrčala Ana Marija Poštek 1:47,15  osvojila 42. mjesto ukupno i 9. mjesto u kategoriji 40+. Mladen Bubanko 1:31.28 osvojio 56. ukupno i 2. mjesto u kategoriji 50+. I nastupili su naši priljatelji iz Njemačke i odličnu utrku istrčao Paskal Kohpeiß sa rezultatom 1:18,26 i osvojio 14. mjesto ukupnom poredku. Jens Treff istrčao je utrku za 2;02,50. Na maratonu nastupio je Nino Burek i dotrčao je do cilja u vremenu 4:09,29

24 Stunden Lauf, Rodgau, 2014

14.09.2014
... nja Begović Geceg, Ana Marija Poštek, Danijel Poštek, Karlo Vuk, Matija Grabrovečki, Ozren Rnjak, Mladen Bubanko i Nino Burek. Još jednom se srdačno zahvaljujemo svima koji su nam omogućili da nastupimo na ovoj nezaboravnoj utrci i i još boljem druženju tijekom 4 dana u Njemačkoj i potpori tijekom utrke, a posebno ekipi Allerschenste i prijateljima iz Društva prijatelja Rodgau-Donja Stubica.

Iron girl Klagenfurt

28.06.2014
... mjesto osvojile su Ana Marija Poštek i Sanja Begović Geceg, a treće mjesto osvojile su Mihaela Žukina i Andrea Šantek. U kategoriji sestre drugo mjesto osvojile su Gabriela i Mihaela Bubanko.

Polumaraton Jaska

19.05.2014
... ih  juniorki. Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto kod građanki.Na polumaratonu Zoran Vučković osvojio 2 mjesto M45, Mladen Bubanko 4 mjesto M50 i Nino Burek 12 mjesto M40.

21.Ranstadter Kirchwaldlauf

03.05.2014
... o, Tin Burek 25:38. Ana Marija Poštek 21:45 osvojila ukupno treće mjesto, a 1 u kategoriji seniorki. Mihaela Žukina 23:11, osvojila 1 mjesto, a Andrea Šantek 23:42, 2 mjesto u kategoriji juniorki. Utrka na 10 kilometra više je lićila na kros sa veoma valovitim terenom. Odličnu utrku istrčala je povratnica Sanja Begović Geceg 44:46 koja je osvojila ukupno 3 mjesto, a drugo u kategoriji. Gabriela Bubanko 50:15 osvojila 1 mjesto u kategoriji juniorki. U muškoj konk

Sinjski polumaraton

13.04.2014
... d mlađih juniorki. Ana Marija Poštek 1 mjesto kod žena. Na polumaratonu Mladen Bubanko osvojio 1 mjesto u kategoriji M50, I Nino Burek 13 mjesto u kategoriji M40.

Polumaraton - Osijek

30.03.2014
... a 1 mjesto osvojila Ana Marija Poštek. Na polumaratonu Mladen Bubanko osvojio 6 mjesto u kategoriji 50+ i Nino Burek 27 mjesto u kategoriji 40+.
Prikazane su novosti od 11 do 20 od ukupno 61 novosti u kojima se spominje Ana Marija Poštek.