Andrea Šantek

Datum rođenja: 11.04.1998

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... Bubanko 5 mjesto i Andrea Šantek 7 mjesto. Kod seniorki Ana Marija Poštek osvojila 2 mjesto, Marija Lukina 3 mjesto, Sanja Begović Geceg 5 mjesto. U kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kat

Turopoljska utrka

22.03.2015
... to. Mlađa juniorka Andrea Šantek 2 mjesto. Starije juniorke 2 mjesto osvojila Mihaela Žukina, 3 mjesto Mihaela Bubanko. Utrka kadeta 5 mjesto osvojio Robert Šantek, 9 mjesto Tin Burek. Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto u kategojiji građanki. Mladen Bubanko i Nino Burek uspješno su istrčali polumaraton i osvojili bodove za klupsku ligu.

Sportaši županije

23.01.2015
... kina, Ivana Lukina, Andrea Šantek, Mihaela Žukina, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko i Gabriela Bubanko.  Seniorke su osvojile treće mjesto u krosu, treće mjesto sveukupno na krosu HALSA, juniorke osvojile 1 mjesto u cestovnom trčanju...

Kros Stubica

27.12.2014
... iorki pobijedila je Andrea Šantek, a kod juniora Blaž Čajko. Kod limaća na 100m pobijedio je Pavel Novak drugi Patrik Dinjar i treći Petar Barlović. Kod limačica Anja Blažinić Žagar, druga Petra Štefek i treća Zoja Kureci. Kadeti 1  Nikola Poštek, mlađi kadeti 1 Dario Kosec, 2 Jakov Jagečić,3 Josip Kondres.  Kadetkinje 1 Jana Burek, 2 Korina Jagečić, 3 Taša Kondres. Mlađe kadetkinje 1 Sara Pavalić, 2 Paula Novak, 3 Petra Mezdić. Rezultati

Iron girl Klagenfurt

28.06.2014
... u Mihaela Žukina i Andrea Šantek. U kategoriji sestre drugo mjesto osvojile su Gabriela i Mihaela Bubanko.

21.Ranstadter Kirchwaldlauf

03.05.2014
... svojila 1 mjesto, a Andrea Šantek 23:42, 2 mjesto u kategoriji juniorki. Utrka na 10 kilometra više je lićila na kros sa veoma valovitim terenom. Odličnu utrku istrčala je povratnica Sanja Begović Geceg 44:46 koja je osvojila ukupno 3 mjesto, a drugo u kategoriji. Gabriela Bubanko 50:15 osvojila 1 mjesto u kategoriji juniorki. U muškoj konkurenciji  trčali su Karlo Vuk 41:58, Mladen Bubanko 42:28, Nino Burek 45:07, Timo Schreiber 50:15 i Arne Rasch 50:51.

HALS-kros Karlovac

29.03.2014
... Mihaela Žukina, 7 Andrea Šantek. Seniorke osvojile  ekipno 1 mjesto u sastavu 2  Ana Marija Poštek, 4 Marija Lukina, 5 Ivana Lukina. Seniori osvojili ekipno 2 mjesto u sastavu 4 Zoran Vučković, 5 Mladen Bubanko, 8 Nino Burek, 9 Danijel Poštek. Kadeti osvojili ekipno 5 mjesto, a trčali su 16 Nikola Poštek, 17 Rok Sinković, 20 Tin Burek. Limaći osvojili ekipno 8 mjesto, a trčali su 17 Dario Kosec, 29 Jakov Jagečić, 35 Borna Štefek. Limačice o

Godišnja skupština

22.03.2014
... ron;tek, Karlo Vuk, Andrea Šantek, Mihaela Žukina i prijateljska udruga iz Njemačkog grada Rodgau.

Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

08.03.2014
... u Gabriela Bubanko, Andrea Šantek i Mihaela Bubanko.

Uspješna sezona

31.12.2013
... su Mihaela Žukina, Andrea Šantek, Ivana Lukina ... i uvijek prisutni i uporni Jana, Jasmina,Tin i Nino Burek. Svoj veliki doprinos ovim rezultatima dao je i Mladen Bubanko kao trener i natjecatelj. Športska zajednica krapinsko zagorke županije proglasila najbolje sportaše i ekipe za 2013 godinu. Atletska ekipa izabrana je drugom najboljom ekipom u županiji, a Marija Lukina je treća sportašica županije.
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 30 novosti u kojima se spominje Andrea Šantek.