Danijel Poštek

Datum rođenja: 00.00.0000

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... Bubanko, Karlo Vuk, Danijel Poštek, Nino Burek, Timo Schreiber, Daniel Desch i Jens Treff koji je ujedno i glavni i najzaslužniji što smo uopće svih ovih godina nastupali na ovoj prekrasnoj utrci. No, najveća pobjeda nije taj rezutat i ti pretrčani kilometri već poboljšanje i unaprijeđenje prijateljstva i dobrih odnosa između dva grada jer svake godine uspijemo malo prošiti taj krug prijatelja kako s Hrvatske, tako i s Njemačke strane. Iako ove godine nije mog

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 mjesto, a muška ekipa osvojila 4 mjesto.

Zagreb maraton

12.10.2014
... 18:09 i 80. mjesto Danijel Poštek 21:12. U ženskoj kategoriji 12. mjesto osvojila Gabriela Bubanko 21:18. Svoj prvi polumaraton istrčala Ana Marija Poštek 1:47,15  osvojila 42. mjesto ukupno i 9. mjesto u kategoriji 40+. Mladen Bubanko 1:31.28 osvojio 56. ukupno i 2. mjesto u kategoriji 50+. I nastupili su naši priljatelji iz Njemačke i odličnu utrku istrčao Paskal Kohpeiß sa rezultatom 1:18,26 i osvojio 14. mjesto ukupnom poredku. Jens Treff istrčao je ut

24 Stunden Lauf, Rodgau, 2014

14.09.2014
... rija Poštek, Danijel Poštek, Karlo Vuk, Matija Grabrovečki, Ozren Rnjak, Mladen Bubanko i Nino Burek. Još jednom se srdačno zahvaljujemo svima koji su nam omogućili da nastupimo na ovoj nezaboravnoj utrci i i još boljem druženju tijekom 4 dana u Njemačkoj i potpori tijekom utrke, a posebno ekipi Allerschenste i prijateljima iz Društva prijatelja Rodgau-Donja Stubica.

PH U planinskom trčanju - Makarska

25.05.2014
... prvo mjesto osvojio Danijel Poštek, a Karlo Vuk treće mjesto( tragičar utrke koje je promašio stazu i malo lutao po Biokovu).Seniori su trčali utrku na 8,6kilometra i Mladen Bubanko osvojio treće mjesto u kategoriji M50.

Polumaraton Jaska

19.05.2014
... od mlađih juniora, Danijel Poštek 2 mjesto kod juniora,Tin Burek osvojio 6 mjesto kod kadeta. Mihaela Žukina 2 mjesto, Mihaela Bubanko 5 mjesto i Gabriela Buabnko 6 mjesto kod mlađih  juniorki. Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto kod građanki.Na polumaratonu Zoran Vučković osvojio 2 mjesto M45, Mladen Bubanko 4 mjesto M50 i Nino Burek 12 mjesto M40.

21.Ranstadter Kirchwaldlauf

03.05.2014
... kategoriji seniora, Danijel Poštek 20:01 osvojio 6 mjesto, Tin Burek 25:38. Ana Marija Poštek 21:45 osvojila ukupno treće mjesto, a 1 u kategoriji seniorki. Mihaela Žukina 23:11, osvojila 1 mjesto, a Andrea Šantek 23:42, 2 mjesto u kategoriji juniorki. Utrka na 10 kilometra više je lićila na kros sa veoma valovitim terenom. Odličnu utrku istrčala je povratnica Sanja Begović Geceg 44:46 koja je osvojila ukupno 3 mjesto, a drugo u kategoriji. Gabriela Bubanko 50:1

Sinjski polumaraton

13.04.2014
... od Mlađih juniora, Danijel Poštek osvojio 2 mjesto kod juniora. Gabriela Bubanko osvojila 2 mjesto, Mihaela Žukina 3 mjesto i Mihaela Bubanko 4 mjesto kod mlađih juniorki. Ana Marija Poštek 1 mjesto kod žena. Na polumaratonu Mladen Bubanko osvojio 1 mjesto u kategoriji M50, I Nino Burek 13 mjesto u kategoriji M40.

Polumaraton - Osijek

30.03.2014
... od starijih juniora Danijel Poštek osvojio 1 mjesto. Mlađe juniorke Gabriela Bubanko 3 mjesto, Mihaela Žukina 4 mjesto i Mihaela Bubanko 5 mjesto. Kod žena 1 mjesto osvojila Ana Marija Poštek. Na polumaratonu Mladen Bubanko osvojio 6 mjesto u kategoriji 50+ i Nino Burek 27 mjesto u kategoriji 40+.

HALS-kros Karlovac

29.03.2014
... ko, 8 Nino Burek, 9 Danijel Poštek. Kadeti osvojili ekipno 5 mjesto, a trčali su 16 Nikola Poštek, 17 Rok Sinković, 20 Tin Burek. Limaći osvojili ekipno 8 mjesto, a trčali su 17 Dario Kosec, 29 Jakov Jagečić, 35 Borna Štefek. Limačice osvojile ekipno 6 mjesto, a trčale su 19 Korina Jagečić, 22 Jana Burek, 28 Taša Kondres. U utrci mlađih juniora Karlo Vuk osvojio 8 mmjesto. U ukupnom poredku žena Stubica osvojila 3 mjesto, a muška ekipa 6 mjesto.
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 35 novosti u kojima se spominje Danijel Poštek.