Dorian Dolić

Datum rođenja: 00.00.0000

HALS 3 kolo - čakovec

15.06.2017
... dom od 37,10metara. Dorian Dolić drugi sa osobnim rekordom od 37,06metara. Utrku limačica na 600metara hrabro je  istrćala prvi put Petra Krajnik i postigla vrijeme od 2:14.84 i osvojila 3 mjesto u godištu 2006. Dario Kosec kod mlađih kadeta itrčao 300m za 51:62 i osvojio 12 mjesto, a u bacanju vortexa osvojio 7 mjesto sa rezultatom 38,58metara, U skoku u dalj Dorian Dolić skočio 3,76m i osvojio 8 mjesto, a Mihael Labaš 3,29metara 17 mjesto. U 3 kolu limači su osvojili

Priznanje SZGDS za Doriana Dolić

03.04.2017
... priznamje je dobio Dorian Dolić mladi atletičar kluba koji je u finalu Erste plave lige osvojio 5 mjesto i osvojio više medalja na natjecanjima HALSa u bacanju vortexa.

25 turopoljska trka- Velika Gorica

26.03.2017
... ihael Labaš, Dorian Dolić i Noa Šobak i osvojili 7, 10, 14 mjesto.Kod učenica 3-4 razreda Petra Krajnik osvojila 10 mjesto. Dario Kosec u utrci 5-6 razreda na 1500m osvojio odlično 2 mjesto. Utrka učenica 7-8 razreda Inga Sadaič osvojila 11 mjesto.

Erste plava liga

06.05.2016
Dorian Dolić u finalu... Održane kvalifikacije Erste plave lige u Zagrebu zapad na stadionu Mladosti. Pravo nastupa imaju učenici 3,4,5,6, razreda osnovnih škola, prvo i drugo mjesto vodi u finale koje će se održat na dan atletskog mitinga Hanžekovićev memorijal. Naši članovi nastupili i postigli odlične rezultate. Kategorija učenika trečih razreda 1 mjesto osvojio Dorian Dolić u bacanju vortexa sa dužinom od 28,40m. Mihael Labaš osvojio 3 mjesto u skoku u da

Jasenovac 4x400m

01.05.2016
... ihael Labaš, Dorian Dolić i Noa Šobak osvojila je drugo mjesto. Utrka štafete starijih kadetkinja koja je trčala u sastavu Petra Kucelj, Jana Burek, Korina Jagečić i Dubravka Vrđuka osvojila je 3 mjesto...

HALS 1 kolo - Varaždin

23.04.2016
... to u utrci na 200m. Dorian Dolić osvojio 3 mjesto u bacanju vortexa sa dužinom od 26,31. Muška štafeta 4x60m osvojila 4 mjesto sa rezultatom 41:27sek. Limačicama ispala palica i osvojile 14 mjesto 44;42. Dario Kosec osvojio 4 mjesto u skoku u dalj sa rezultatom 3.96m.Jana Burek osvojila 8 mjesto u skoku u dalj 3.84m i istrčala 400m za 1.13,71... Veliki potencijal pokazali su Petra Krajnik 60m i skok u dalj, Taša Kondres u skoku u dalj i utrci na 200m, Noa Šobak u

Kros Stubica

12.10.2013
... 1. Dario Kosec, 2. Dorian Dolić, 3. Noa Šobak, 3-4razred 400m:1. Jana Burek, 2. Korina Jagečić, 3. Alessandra Bubanko, 5-8 razred 400m: 1. Nikola Poštek, 2. Tin Burek, 3. Jakov Jagečić, 4. Josip Kondres,
Prikazane su novosti od 1 do 7 od ukupno 7 novosti u kojima se spominje Dorian Dolić.