Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Papuk

17.08.2013

U organizaciji maraton kluba Hrvatski sokol održana je planinska utrka Biser Slavonije koja je održana u parku prirode Papuk. Utrka je bila ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju i izborna utrka za sastav Hrvatske reprenzetacije koja će nastupit na svjetskom prvenstvu u planinskom trčanju koje će se održat u Poljskoj,a trčala se dole, gore. Utrka je bila dužine 10 kilometra. Kod seniorki 1 mjesto osvojila je ekipa Agram, 2 mjesto Sljeme i 3 mjesto Stubica koja je trčala u sastavu Marija Lukina, Ivana Lukina i Ana Marija Poštek. Mladen Bubanko osvojio 2 mjesto kod veterana 50+, Danijel Poštek 5 mjesto kod juniora.

Juniorke su trčale 5 kilometra  U sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjestoKarlo Vuk osvojio je 1 mjesto u kategoriji kadeta na 5 kilometra.