Gabriela Bubanko

Datum rođenja: 17.09.1997

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... g, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Karlo Vuk, Danijel Poštek, Nino Burek, Timo Schreiber, Daniel Desch i Jens Treff koji je ujedno i glavni i najzaslužniji što smo uopće svih ovih godina nastupali na ovoj prekrasnoj utrci. No, najveća pobjeda nije taj rezutat i ti pretrčani kilometri već poboljšanje i unaprijeđenje prijateljstva i dobrih odnosa između dva grada jer svake godine uspijemo malo prošiti taj krug prijatelja kako s Hrvatske, tako i s Njemačke str

Utrka grofa Draškovića-Trakošćan

06.07.2015
... rka na 10 kilometra Gabriela Bubanko osvojila 1 mjesto u kategoriji do 20 godina. Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji 50+. Timo Schreiber 8 mjesto kategorija 20+, Nino Burek 14 mjesto kategorija 40+, Utrku su uspješno istrčale i Jasmina Burek i Lilijana Papić.

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Drniš

01.05.2015
... 4,5km, a trčale su Gabriela Bubanko, Mihaela Žukina i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjesto. Plasmani po starosnim kategorijama. 2 Ivana Lukina u23, 1 Sanja Begović Geceg, 2 Ana Marija Poštek 40+, Juniorke 1 Gabriela Bubanko, 2 Mihaela Žukina, 3 Mihaela Bubanko. Juniori 2 mjesto Karlo Vuk.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... osvojila 2 mjesto, Gabriela Bubanko 4 mjesto, Mihaela Bubanko 5 mjesto i Andrea Šantek 7 mjesto. Kod seniorki Ana Marija Poštek osvojila 2 mjesto, Marija Lukina 3 mjesto, Sanja Begović Geceg 5 mjesto. U kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 2

Sportaši županije

23.01.2015
... će mjesto osvojila Gabriela Bubanko prvakinja Hrvatske u planinskom trčanju.  1 mjesto kod ženskih ekipa osvojile su naše članice atletska ženska ekipa koju su činile Ana Marija Poštek, Marija Lukina, Ivana Lukina, Andrea Šantek, Mihaela Žukina, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko i Gabriela Bubanko.  Seniorke su osvojile treće mjesto u krosu, treće mjesto sveukupno na krosu HALSA, juniorke osvojile 1 mjesto u cestovnom trčanju...

Kros Stubica

27.12.2014
... 6. Gabriela Bubanko 9:35  7.  Timo Schreiber  7:26 7. Mihaela Bubanko 9:35  8.  Nino Burek  7:35 8. Marija Labaš 11:09  9.  Goran Barbić  7:43 9.

Frankfurt maraton

26.10.2014
... r, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko i Jens Treff istrčala je maraton za 3:33.09. Paskal Kohpeiß istrčao je maraton za 2:56,47. Mladen Čizić dotrčao je do cilja u vremenu 4:32.54

Zagreb maraton

12.10.2014
... 12. mjesto osvojila Gabriela Bubanko 21:18. Svoj prvi polumaraton istrčala Ana Marija Poštek 1:47,15  osvojila 42. mjesto ukupno i 9. mjesto u kategoriji 40+. Mladen Bubanko 1:31.28 osvojio 56. ukupno i 2. mjesto u kategoriji 50+. I nastupili su naši priljatelji iz Njemačke i odličnu utrku istrčao Paskal Kohpeiß sa rezultatom 1:18,26 i osvojio 14. mjesto ukupnom poredku. Jens Treff istrčao je utrku za 2;02,50. Na maratonu nastupio je Nino Burek i dotrčao je do ci

24 Stunden Lauf, Rodgau, 2014

14.09.2014
... i: Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Sanja Begović Geceg, Ana Marija Poštek, Danijel Poštek, Karlo Vuk, Matija Grabrovečki, Ozren Rnjak, Mladen Bubanko i Nino Burek. Još jednom se srdačno zahvaljujemo svima koji su nam omogućili da nastupimo na ovoj nezaboravnoj utrci i i još boljem druženju tijekom 4 dana u Njemačkoj i potpori tijekom utrke, a posebno ekipi Allerschenste i prijateljima iz Društva prijatelja Rodgau-Donja Stubica.

19. duatlon Stubica

14.06.2014
... niorki nastupile su Gabriela Bubanko, Mihaela Žukina i Mihaela Bubanko i osvojile 2,3,4 mjesto u open kategoriji.Duatlon uspješno su završili Tin i Jasmina Burek.  U sklopu duatlona održana i atletska utrka mladih sportaša kluba koji su polaznici sportske škole i u zanimljivoj utrci pokazali su talenat i za koju godinu sigurno će neko od njih nastupit i na duatlonu.
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 84 novosti u kojima se spominje Gabriela Bubanko.