HALS-kros Karlovac

29.03.2014

Atletski klub Karlovac bio je organizator prvenstva Halsa u krosu koje se je bodovao za pojedinačni i ekipni plasman. Na prvenstvu je nastupilo 19 klubova sjeverno zapadne Hrvatske sa 233 učesnika. Naši atletičari postigli su odlične rezultate, a nastupili smo u šest kategorija. Starije juniorke osvojile su ekipno 1 mjesto , a trčale su 5 Gabriela Bubanko, 6 Mihaela Žukina, 7 Andrea Šantek. Seniorke osvojile  ekipno 1 mjesto u sastavu 2  Ana Marija Poštek, 4 Marija Lukina, 5 Ivana Lukina. Seniori osvojili ekipno 2 mjesto u sastavu 4 Zoran Vučković, 5 Mladen Bubanko, 8 Nino Burek, 9 Danijel Poštek. Kadeti osvojili ekipno 5 mjesto, a trčali su 16 Nikola Poštek, 17 Rok Sinković, 20 Tin Burek. Limaći osvojili ekipno 8 mjesto, a trčali su 17 Dario Kosec, 29 Jakov Jagečić, 35 Borna Štefek. Limačice osvojile ekipno 6 mjesto, a trčale su 19 Korina Jagečić, 22 Jana Burek, 28 Taša Kondres. U utrci mlađih juniora Karlo Vuk osvojio 8 mmjesto. U ukupnom poredku žena Stubica osvojila 3 mjesto, a muška ekipa 6 mjesto.