Ivana Lukina

Datum rođenja: 10.05.1993

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... ceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugogodišnju suradnju, Firma Hidraulika Kurelja za pomoć klubu i organizaciju utrke, Miljenko Hrenek za pomoć u organizaciji svih 20 duatlona i Borko Prvan jednom od začetnika duatlonskog sporta.      Hrvatski triatlon savez dodijelio je priznanje klubu i Mladenu Bubanko za 20 godina

Gornjostubički cener

10.05.2015
... ršile utrku: Ivana Lukina ukupno 2.mjesto, (1. mjesto u kategoriji), Ana Marija Poštek ukupno 3.mjesto (2. mjesto u kategoriji) i Jasmina Burek (3.mjesto u kategoriji). Kod muških je nastupio Nino Burek. Nakon glavne utrke održane su utrke predškolske i školske djece na 100 do 600m. Najuspješniji su bili Dario Kosec (1.mjesto 3-4 razredi, 300m), Jana Burek (2.mjesto 5-6 razredi, 400m) i Nikola Poštek (3.mjesto 7-8 razredi, 600m). Nakon utrke od

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Drniš

01.05.2015
... Za ekipu trčale su Ivana Lukina, Sanja Begović Geceg i Ana Marija Poštek. 1 mjesto osvojile su atletičarke Sljemena, a 2 mjesto Ak Sloboda Varaždin. Juniorke su trčale 4,5km, a trčale su Gabriela Bubanko, Mihaela Žukina i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjesto. Plasmani po starosnim kategorijama. 2 Ivana Lukina u23, 1 Sanja Begović Geceg, 2 Ana Marija Poštek 40+, Juniorke 1 Gabriela Bubanko, 2 Mihaela Žukina, 3 Mihaela Bubanko. Juniori 2 mjesto Karlo Vuk.

Sportaši županije

23.01.2015
... tek, Marija Lukina, Ivana Lukina, Andrea Šantek, Mihaela Žukina, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko i Gabriela Bubanko.  Seniorke su osvojile treće mjesto u krosu, treće mjesto sveukupno na krosu HALSA, juniorke osvojile 1 mjesto u cestovnom trčanju...

Kros Stubica

27.12.2014
... 4. Ivana Lukina 8:03  5.  Igor Visinski  7:05 5. Andrea Šantek 9:07  6.  Benjamin Kolar  7:07 6. Gabriela Bubanko 9:35  7.  Timo Schreiber  7:26 7.

HALS-kros Karlovac

29.03.2014
... 4 Marija Lukina, 5 Ivana Lukina. Seniori osvojili ekipno 2 mjesto u sastavu 4 Zoran Vučković, 5 Mladen Bubanko, 8 Nino Burek, 9 Danijel Poštek. Kadeti osvojili ekipno 5 mjesto, a trčali su 16 Nikola Poštek, 17 Rok Sinković, 20 Tin Burek. Limaći osvojili ekipno 8 mjesto, a trčali su 17 Dario Kosec, 29 Jakov Jagečić, 35 Borna Štefek. Limačice osvojile ekipno 6 mjesto, a trčale su 19 Korina Jagečić, 22 Jana Burek, 28 Taša Kondres. U utrci mlađih juniora Kar

Godišnja skupština

22.03.2014
... i su Marija Lukina, Ivana Lukina, Ana Marija Poštek, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Danijel Poštek, Karlo Vuk, Andrea Šantek, Mihaela Žukina i prijateljska udruga iz Njemačkog grada Rodgau.

Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

08.03.2014
... Poštek(9) i Ivana Lukina(11). Mlađe juniorke  osvojile  su 10 mjesto, a trčale su Gabriela Bubanko, Andrea Šantek i Mihaela Bubanko.

Uspješna sezona

31.12.2013
... drea Šantek, Ivana Lukina ... i uvijek prisutni i uporni Jana, Jasmina,Tin i Nino Burek. Svoj veliki doprinos ovim rezultatima dao je i Mladen Bubanko kao trener i natjecatelj. Športska zajednica krapinsko zagorke županije proglasila najbolje sportaše i ekipe za 2013 godinu. Atletska ekipa izabrana je drugom najboljom ekipom u županiji, a Marija Lukina je treća sportašica županije.