Ivana Lukina

Datum rođenja: 10.05.1993

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Papuk

17.08.2013
... tavu Marija Lukina, Ivana Lukina i Ana Marija Poštek. Mladen Bubanko osvojio 2 mjesto kod veterana 50+, Danijel Poštek 5 mjesto kod juniora. Juniorke su trčale 5 kilometra  U sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjesto.  Karlo Vuk osvojio je 1 mjesto u kategoriji kadeta na 5 kilometra.

Zagorski triatlon

28.07.2013
... oš vredniji. Ivana Lukina, Marija Lukina i Mihaela Bubanko osvojile su drugo mjesto iza cura iz TK Swibir. Od pojedinačnih rezultata Ivana Lukina osvojila 2. mjesto, Marija Lukina 4. mjesto i Mihaela Bubanko 7. mjesto. Nino Burek osvojio 7. mjesto kod veterana1. Jana Burek osvojila 3 mjesto u aqvatlonu. Ana Marija Poštek osvojila 1. mjesto u utrci građanki na 2700m. Karlo Vuk 4. mjesto u utrci građana. Utrku građan su uspješno završili Danijel Poštek, Tin

18. duatlon Stubica

25.05.2013
... a treća mjesto za Ivana Lukina TK Hidraulika Kurelja. Kod muških prvo mjesto osvojio je Duje Marić TK Pula, drugo mjesto Ivo Marić TK Pula; treće mjesto Zoran Vučković TK Hidraulika Kurelja. Gabriela Šalković i Ivica Mucak pobjednici atletske utrke Atletska utrka trčala se na 3,3 kilometra, a pobijedio je Ivica Mucak AK Rudolf Perešin, drugo mjesto za Vanju Canjuga TK 042 Varaždin i treće mjesto Karlo Vuk AK Stubica. Kod žena pobijedila je Gabriela Šalko

Prvenstvo HALSA u krosu

06.04.2013
... ija Poštek i Ivana Lukina osvojile su 1 mjesto. Seniori u sastavu Mladen Bubanko, Zoran Vučković i Nino Burek osvojili su 2 mjesto. Mlađe juniorke u sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko osvojile su 2 mjesto. Mlađi kadeti u sastavu Nikola Poštek, Antonio Klanjčić i Tin Burek osvojili su 6 mjesto.Kadetkinje u Sastavu Andrea Šantek, Magdalena Martinić i Maja Šturlan osvojile su 7 mjesto. Uspješno su nastupili i Karlo Vuk, Danijel Po&

Ekipno prvenstvo Hrvatske u Krosu-Varaždin

09.03.2013
... ek, Marija Lukina i Ivana Lukina. Mlađe juniorke osvojile su 7. mjesto u sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko. Kadeti osvojili 9. mjesto u sastavu Karlo Vuk, Nikola Poštek i Tin Burek. Kadetkinje osvojile 14. mjesto u sastavu Andrea Šantek, Maja Šturlan i Magdalena Martinić. Mlađe kadetkinje osvojile 15- mjesto u sastavu Ana Klarić, Maša Brozović i Ana Oremuš.

Zagrebački noćni cener

19.11.2012
... , Jens Treff 49:24, Ivana Lukina 51:28 i Gabriela Bubanko 51:51.

360 kilometara za 24 sata-Rodgau

09.09.2012
... rija Poštek, Ivana Lukina, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Danijel Poštek, Karlo Vuk, Nino Burek, Mladen Bubanko i Jens Treff pretrčali su za 24 sata 901 krug ili 360,4 km i osvojili odlično 4. mjesto. Promovirali smo grad Donju Stubicu i pokupili puno simpatija jer smo ekipa koja ima najviše ženskih članova u svom sastavu. Učvrstili smo prijateljstvo i suradnju sa društvom priljatelja iz Njemačkog grada Weiskirchen i pokrenuli novo priljateljstvo i suradnju

Duatlon Labin, pobjeda Jane Domitrek

15.04.2012
... eniorki) [1:11,15], Ivana Lukina 2.mjesto u kategoriji juniorki [1:16,23] i Jasmina Burek  6.mjesto u kategoriji seniorki [1:36,27]. U muškoj konkurenciji Mladen Bubanko je osvojio 1.mjesto u kategoriji veterani 3 [1:08,06], Boris Cvilinder 4.mjesto seniori 2 [1:07,06] i Nino Burek 5.mjesto seniori 2 [1:07,34]

Priznanja ženskoj ekipi i Gabrieli Bubanko

12.01.2012
... svojile su Marija i Ivana Lukina, Mihaela i Gabriela Bubanko. Gabriela Bubanko proglašena je drugom sportašicom županije u kategoriji perspektivnih sportašica do 14 godina.

Kros Stubica

16.10.2011
... mjesto je osvojila Ivana Lukina iz AK Stubica, a treća je bila Marija Lukina također AK Stubica. Među obiteljima najbrža je bila obitelj Pazman (Davor, Elena, Filip), drugo mjesto obitelj Lukina (Ivana, Marija, Ana), a treća je bila obitelj Kramarić (Valentina, Dora, Željko). Naši članovi su na utrci osvojili dobre rezultate u svojim kategorijama: Gabriela Bubanko (1.mj), Mihaela Žukina (2.mj), Andrea Šantek (3.mj.), Mihaela Bubako (4mj.), Andrea Posavec (6.mj.) Ivana L
Prikazane su novosti od 11 do 20 od ukupno 40 novosti u kojima se spominje Ivana Lukina.