Prvenstvo Hrvatske u ekipnom sprint duatlonu u Vrlici

17.10.2009
... 13 Mladen Bubanko. Ivana Lukina 6 kod žena.

Pretrčali 366 kilometra za 24 sata

04.10.2009
... nko, Marija Lukina, Ivana Lukina, Ante Pešec, Nikola Škvorc, Petra Gidak, Zoran Vučković, Mladen Bubanko i deseti član naš domačin Jens Treff. Znali smo da će glavni teret podnjeti Petra, Zoran i Mladen. Skovali smo neki okvirni plan  tko kada trći i koliko jer baš ništa nismo znali o toj utrci. Klikni na fotografiju za ulazak u galeriju. Mladen je prvi startao i

Ekipno prvenstvo Hrvatske u sprint triatlonu u Prelogu

04.10.2009
... edinačnom plasmanu Ivana Lukina osvojila je 2. mjesto, Petra Gidak 4. mjesto i Marija Lukina 5. mjesto. Ekipni poredak za prvenstvo Hrvatske: 1. TK Hidraulika Kurelja, Donja Stubica 2. TK Split 3. TK Petar Zrinski, Zagreb 4. TK Zagreb 5. TK Međimurje, Čakovec Prije glavne utrke održan je aquatlon za djecu do 13 godina u dužini od 50m plivanja i 400m trčanja. Gabrijela Bubanko osvojila je 2. mjesto, Mihaela Bubanko 3. mjesto.

TK Hidraulika Kurelja u Austriji

04.09.2009
... Mihaela Bubanko te Ivana Lukina. Iako našim curama vrijeme nije bilo naklonjeno (kiša i relativno niža temperatura za ovo doba godine) to nije spriječilo Ivanu da bude prva u svojoj kategoriji dok je Mihaela bila četrvrta a njezina sestra Gabriela odustala (moram napomenuti da je staza za ove uzraste zaista bila zahtjevna) tako da se curama očito bilo malo teže motivirati s obzirom na loše vremenske uvjete i konfiguraciju staze, no pred njima je još puno, puno, puno utrkaJ

ŠTAFETA TK "HIDRAULIKA KURELJA" DONJA STUBICA DRUGA, IVANA LUKINA ČETVRTA JUNIORKA NA 8. ZAGORSKOM TRIATLONU

20.07.2009
... dekovčina. Ivana Lukina (TK "Hidraulika Kurelja") četvrta je juniorka (56. ukupno) sa 1:24:45. Na glavnoj trci pobijedio je Matija Lukina sa rekordom staze koji sad iznosi 59 minuta i 11 sekundi. Drugi, sa 22 sekunde zaostatka je Dejan Patrčević (TK Pula), a treći je lanjski pobjednik Matej Šporar (TK Petar Zrinski, Zagreb) sa 29 sekundi zaostatka. Prva u konkurenciji žena ukupno bila je lanjska pobjednica Daria Pletikapa (TK Petar Zrinski) sa vremenom 1:12

PETRA GIDAK 3. NA OLIMPIJSKOM TRIATLONU

20.07.2009
... ukina bila druga, a Ivana Lukina - peta, kod mlađih juniorki.

DUATLON U MALINSKOJ, 2009.

06.05.2009
... juniorki 2. mjesto Ivana Lukina, a među seniorkama Petra Gidak osvojila je 3. mjesto. U kategoriji seniora Mirko Tišljar osvojio je 2. mjesto, Boris Cvilinder 6. mjesto, dok je u kategoriji veterani 2 Mladen Bubanko osvojio 1. mjesto.

Donjostubički duatlonci uspješni u Puli

24.04.2009
... rezultatom 1:21:30. Ivana Lukina u konkurenciji mlađih juniorki osvojila je 4 mjesto. U kategoriji 30-39 godina Mirko Tišljar osvojio je drugo mjesto sa rezultatom 1:08:09, a Boris Cvilinder osvojio je 7. mjesto. U kategoriji 45-49 godina Mladen Bubanko osvojio je 1. mjesto sa rezultatom 1.13:32.

USPJEŠNI DONJOSTUBIČKI TRKAČI U VELIKOJ GORICI

10.04.2009
... je Marija Lukina, a Ivana Lukina osvojila je 2 mjesto. Na polumaratonu nastupilo je 280 takmičara, a među njima i Petra Gidak i Mladen Bubanko koji su postigli rezultate. Petra je istrčala polumaraton za 1:28.11 i osvojila 8. mjesto, a Mladen je istrčao utrku za 1:23:41 i osvojio ukupno 42. mjesto, a 2. mjesto u kategoriji 45+. Ovi rezultati bili su odlična kontrola za maraton u Zurichu na kojem nastupaju Mladen i Petra - 26. travnja ove godine.

"STUBICA - HIDRAULIKA KURELJA" USPJEŠNA I U SINJU

02.04.2009
... mjesto osvojila je Ivana Lukina. Mladen Bubanko osvojio je u ukupnom plasmanu 17. mjesto, ali i prvo u kategoriji 45+!
Prikazane su novosti od 31 do 40 od ukupno 40 novosti u kojima se spominje Ivana Lukina.