Jana Burek

Datum rođenja: 30.06.2004

5. kolo HALS-a, Varaždin

10.10.2015
... og kluba Varaždin. Jana Burek je osvojila 3.mjesto među limačicama rođenih 2004.g u utrci na 200m visoki start s rezultatom 31.80 i 15. mjesto u skoku u dalj s preskočenih 3,52 m.

Modrožanska utrka

09.08.2015
... sec (3-4 razredi) i Jana Burek (5-6 razredi). Nastupila je i Klara Burek. U utrci građana i stanovnika Modrovca na 2,1 km (jedan krug) Ana Marija Poštek je osvojila prvo , a Tin Burek 7. mjesto.

Erste plava liga, Varaždin

03.06.2015
... lanova nastupila je Jana Burek i osvojila 2 treća mjesta: u skoku u dalj s rezultatom 3.42m i u utrci na 600 m s vremenom 2:04,7. Po dvoje najboljih iz svake discipline nastupit će 8. rujna na finalu Erste Plave lige u Zagrebu, u uvertiri Hanžekovićevog memorijala.Tako je Jani nastup u finalu izmaknuo za 0,6 sekundi unatoč pobjedi u svojoj skupini na 600m.

2. kolo HALS-a, Varaždin

16.05.2015
... vnica na natjecanju Jana Burek je u utrci na 400m (američki start) osvojila 2. mjesto među limačicama (2004. godište i mlađe) s rezultatom 1:12,66 i pobijedila u svojoj grupi. Za ukupnom pobjednicom Klarom Barbić iz Dinama Zrinjevac je zaostala 38 stotinki, a treća je bila Mara Goluža iz Velike Gorice.

Gornjostubički cener

10.05.2015
... 3-4 razredi, 300m), Jana Burek (2.mjesto 5-6 razredi, 400m) i Nikola Poštek (3.mjesto 7-8 razredi, 600m). Nakon utrke održan je tradicionalni aeromiting sa skokovima padobranaca, preletima helikoptera i raznih drugih lakih i akrobatskih letjelica, te na kraju i preletom MIG-a 21.

HALS 1 kolo - Varaždin

20.04.2015
... 00m kod djevojčica Jana Burek osvojila 5 mjesto sa rezultatom 33,07. Taša Kondres 40,96 i Lucija Lešković 44,38. Kod dječaka 12 mjesto Dario Kosec 35,05, 18 mjesto Noa Šobak 39,51. Skok u dalj. Jana Burek 3,48m, Dario Kosec 3,31, Taša Kondres 2,98, Lea Šobak 2,61, Lucia Lešković 2,30, Noa Šobak 2,21.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... esto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 mjesto, a muška ekipa osvojila 4 mjesto.

Turopoljska utrka

22.03.2015
... čenica 5-6 razreda Jana Burek osvojila 7 mjesto. Utrka na 5 kilometra koja se bodovala za cestovni kup uspješni su bili naši članovi. Utrka mlađih Juniora Karlo Vuk osvojio 3 mjesto. Mlađa juniorka Andrea Šantek 2 mjesto. Starije juniorke 2 mjesto osvojila Mihaela Žukina, 3 mjesto Mihaela Bubanko. Utrka kadeta 5 mjesto osvojio Robert Šantek, 9 mjesto Tin Burek. Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto u kategojiji građanki. Mladen Bubanko i Nino Burek uspje&sc

Kros Stubica

27.12.2014
...   Kadetkinje 1 Jana Burek, 2 Korina Jagečić, 3 Taša Kondres. Mlađe kadetkinje 1 Sara Pavalić, 2 Paula Novak, 3 Petra Mezdić. Rezultati 2000m   Muški: Žene:  1.  Matija Lukina  6:12 1. Ana Marija Poštek 7:46  2.  Dražen Dinjar  6:

Kros utrka Lančić Knapić

01.06.2014
... goriji do 10 godina Jana Burek je osvojila 1.mjesto, a Klara Burek 3.mjesto u najmanjoj kategoriji do 4 godine. U glavnoj utrci krosa na 4,5 km, koja je već kao po tradiciji održana u blatnim uvjetima, Jana Burek je zauzela ukupno 3.mjesto u ženskoj konkurenciji, Tin Burek 4.mjesto u kategoriji do 19 godina, a Nino Burek 5.mjesto u kategoriji m40-49 g. Nastupila je i Lilijana Papić i zauzela 3. mjesto u kategoriji Ž40.
Prikazane su novosti od 11 do 20 od ukupno 72 novosti u kojima se spominje Jana Burek.