13.03.2016
... , Lilijana Papić i Jasmina Burek

Modrožanska utrka

09.08.2015
... sto u kategoriji, a Jasmina Burek 3. mjesto u kategoriji. Nakon glavne utrke održane su dječje utrke gdje su naši mladi članovi osvojili prva mjesta: Mihael Labaš (1-2 razredi), Dario Kosec (3-4 razredi) i Jana Burek (5-6 razredi). Nastupila je i Klara Burek. U utrci građana i stanovnika Modrovca na 2,1 km (jedan krug) Ana Marija Poštek je osvojila prvo , a Tin Burek 7. mjesto.

Utrka grofa Draškovića-Trakošćan

06.07.2015
... aron;no istrčale i Jasmina Burek i Lilijana Papić.

Gornjostubički cener

10.05.2015
... sto u kategoriji) i Jasmina Burek (3.mjesto u kategoriji). Kod muških je nastupio Nino Burek. Nakon glavne utrke održane su utrke predškolske i školske djece na 100 do 600m. Najuspješniji su bili Dario Kosec (1.mjesto 3-4 razredi, 300m), Jana Burek (2.mjesto 5-6 razredi, 400m) i Nikola Poštek (3.mjesto 7-8 razredi, 600m). Nakon utrke održan je tradicionalni aeromiting sa skokovima padobranaca, preletima helikoptera i raznih drugih lakih i akrobatskih letjel

Kros Stubica

27.12.2014
... 10. Jasmina Burek 12:55  11.  Robert Šantek  8:25           Limači: 1.Pavel Novak, 2 Patrik Dinjar,3 Petar Barlović,4 Fran Barlović, 5 Luka Mezdić Limaćice: 1 Anja Blažinić Žagar,2 Petra Štefek, 3 Zoja Kuren, 4 Tia Dolić, 5 Paula Meglić,6    Margarita Fekonja, 7Ema Bulek

19. duatlon Stubica

14.06.2014
... vršili Tin i Jasmina Burek.  U sklopu duatlona održana i atletska utrka mladih sportaša kluba koji su polaznici sportske škole i u zanimljivoj utrci pokazali su talenat i za koju godinu sigurno će neko od njih nastupit i na duatlonu.

Polumaraton Jurjevo, G.Stubica

27.04.2014
... li dobre rezultate. Jasmina Burek osvojila je 3. mjesto kod žena, a Nino Burek 3. mjesto u kategoriji M40. U utrci građana na 5 km Karlo Vuk je osvojio 3.mjesto, isto kao i Lilijana Papić u ženskoj konkurenciji. Za vrijeme trajanja polumaratona održane su i utrke djece od 1-8 razreda. Dario Kosec je osvojio 1. mjesto kod 1-2 razreda, a Jana Burek 1. mjesto i Korina Jagečić 2.mjesto kod djevojčica 3-4 razreda. Jakov Jagečić bio je 4. u kategorji 3-4 razredi.

Turopoljska utrka i polumaraton

24.03.2014
... o Burek 10 mjesto i Jasmina Burek uspješno završila utrku. Na polumaratonu nastupili su Zoran Vučković osvojio 8 mjesto u kategoriji M45 i Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji M50. Utrka učenika 3-4 razreda na 1000m Jana Burek osvojila 9 mjesto.

Zagreb maraton

13.10.2013
... 1:58,01. Kod žena Jasmina Burek istrčala je utrku za 2:27,16 Maraton je istrčalo 380 maratonaca i među njima Nino Burek sa vremenom 3:50,06

12.10.2013
... na Hegul 10:20, 11. Jasmina Burek 11:41, 12. Lilijana Papić 11:41. Limaći 100m: 1.Matej Šimić, 2.Patrik Dinjar, 3. Jan Bivol, 3. Venio Veverec, 4. Šimun Tomarad, 5. Pavel Novak, 6. Luka Mezdić, 8. Marko Habjanec, Limačice 100m: 1. Lucija Lešković, 2 Paola Novak, 3. Sara Latinović, 4. Petra Mezdić, 5. Eva Veverec, 6. Karmela Leštek, 7. Karla Žukina, 8. Tia Bivol, 9. Iris Lešković, 10. Lara Latinović, 1-2 Razred 400m: 1. Taša Kondres, 2. Lea
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 48 novosti u kojima se spominje Jasmina Burek.