Karlo Vuk

Datum rođenja: 04.05.1998

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... , Gabriela Bubanko, Karlo Vuk, Danijel Poštek, Nino Burek, Timo Schreiber, Daniel Desch i Jens Treff koji je ujedno i glavni i najzaslužniji što smo uopće svih ovih godina nastupali na ovoj prekrasnoj utrci. No, najveća pobjeda nije taj rezutat i ti pretrčani kilometri već poboljšanje i unaprijeđenje prijateljstva i dobrih odnosa između dva grada jer svake godine uspijemo malo prošiti taj krug prijatelja kako s Hrvatske, tako i s Njemačke strane. Iako ove godi

Utrka grofa Draškovića-Trakošćan

06.07.2015
... mjesto kod žena, a Karlo Vuk 6 mjesto u muškoj kategoriji utrku istrčao i kadet Tin Burek. Utrka na 10 kilometra Gabriela Bubanko osvojila 1 mjesto u kategoriji do 20 godina. Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji 50+. Timo Schreiber 8 mjesto kategorija 20+, Nino Burek 14 mjesto kategorija 40+, Utrku su uspješno istrčale i Jasmina Burek i Lilijana Papić.

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... banko kod juniorki. Karlo Vuk 6 mlađi junior. Zoran Vučković 2 kategorija 45, Nino Burek 2 kategorija 40+. 20 godina duatlona Stubica plaketom su nagrađeni članovi kluba koji su bili na pobjedničkom postolju duatlona i nastupali u dresu Hrvatske. Petra Gidak, Sanja Begović Geceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugogodišnju suradnju, Firma

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Drniš

01.05.2015
... o. Juniori 2 mjesto Karlo Vuk.

Green Devil XC duatlon, Sljeme

19.04.2015
... ke/1.5km trčanja). Karlo Vuk osvojio je 5.mjesto u kategoriji mlađih juniora, Mihaela Žukina 4. mjesto kod Juniorki, a Gabrijela Šalković 5.mjesto u elite konkurenciji kod žena. U utrci po dobnim kategorijama Nino Burek je zauzeo 5.mjesto u kategoriji M40.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... su u 6 kategorija. Karlo Vuk osvojio 3 mjesto kod mlađih juniora, 7 mjesto osvojio Robert Šantek i 8 mjesto Tin Burek. Kod starijih juniorki Mihaela Žukina osvojila 2 mjesto, Gabriela Bubanko 4 mjesto, Mihaela Bubanko 5 mjesto i Andrea Šantek 7 mjesto. Kod seniorki Ana Marija Poštek osvojila 2 mjesto, Marija Lukina 3 mjesto, Sanja Begović Geceg 5 mjesto. U kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limać

Polumaraton Osijek

29.03.2015
... ovnog kupa na 5000m Karlo Vuk osvojio drugo mjesto kod mlađih juniora. U istoj kategoriji kod cura Andra Šantek osvojila 3 mjesto. Kod juniorki Mihaela Žukina osvojila 2 mjesto, a Mihaela Bubanko 3 mjesto. Kod kadeta Robert Šantek osvojio 5 mjesto. Kod građanki Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto. Uspješno polumaraton su istrčali Mladen Bubanko i Nino Burek.

Turopoljska utrka

22.03.2015
... rka mlađih Juniora Karlo Vuk osvojio 3 mjesto. Mlađa juniorka Andrea Šantek 2 mjesto. Starije juniorke 2 mjesto osvojila Mihaela Žukina, 3 mjesto Mihaela Bubanko. Utrka kadeta 5 mjesto osvojio Robert Šantek, 9 mjesto Tin Burek. Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto u kategojiji građanki. Mladen Bubanko i Nino Burek uspješno su istrčali polumaraton i osvojili bodove za klupsku ligu.

Kros Stubica

27.12.2014
...  Karlo Vuk  6:47 4. Ivana Lukina 8:03  5.  Igor Visinski  7:05 5. Andrea Šantek 9:07  6.  Benjamin Kolar  7:07 6. Gabriela Bubanko 9:35  7.

Zagreb maraton

12.10.2014
... građana na 5000m. Karlo Vuk osvojio 25. mjesto sa rezultatom 17:12, Benjamin Kolar 36. mjesto 18:09 i 80. mjesto Danijel Poštek 21:12. U ženskoj kategoriji 12. mjesto osvojila Gabriela Bubanko 21:18. Svoj prvi polumaraton istrčala Ana Marija Poštek 1:47,15  osvojila 42. mjesto ukupno i 9. mjesto u kategoriji 40+. Mladen Bubanko 1:31.28 osvojio 56. ukupno i 2. mjesto u kategoriji 50+. I nastupili su naši priljatelji iz Njemačke i odličnu utrku istrčao Paskal Kohp
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 56 novosti u kojima se spominje Karlo Vuk.