Marija Lukina

Datum rođenja: 10.05.1991

Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

05.03.2016
... oju su sačinjavale Marija Lukina (pojedinačno 5.mjesto), Ana Marija Poštek (14.) i Mihaela Žukina (19.) osvojila je 4.mjesto u utrci na 4000 m. Još su nastupile i mlađe kadetkinje na 800m: Dubravka Vrđuka (45.), Jana Burek (46.), Korina Jagečić (51.) i Taša Kondres (61.), te su zauzele 13. mjesto. Čestitamo curama, ali i svim ostalim atletičarima koji su nastupali na ovom natjecanju po izuzetno blatnjavom, poplavljenom terenu praćeni jakim

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... ceg 6 mjesto elit i Marija Lukina 7 mjesto elit. Gabrijela Bubanko osvojila 3 mjesto  i 4 mjesto Mihaela Bubanko kod juniorki. Karlo Vuk 6 mlađi junior. Zoran Vučković 2 kategorija 45, Nino Burek 2 kategorija 40+. 20 godina duatlona Stubica plaketom su nagrađeni članovi kluba koji su bili na pobjedničkom postolju duatlona i nastupali u dresu Hrvatske. Petra Gidak, Sanja Begović Geceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pu

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... osvojila 2 mjesto, Marija Lukina 3 mjesto, Sanja Begović Geceg 5 mjesto. U kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 mjesto, a muška ekipa osvojila 4 mjest

ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

14.03.2015
... rija Poštek, Marija Lukina i Mihaela Žukina i osvojile 5 mjesto.

Sportaši županije

23.01.2015
... rija Poštek, Marija Lukina, Ivana Lukina, Andrea Šantek, Mihaela Žukina, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko i Gabriela Bubanko.  Seniorke su osvojile treće mjesto u krosu, treće mjesto sveukupno na krosu HALSA, juniorke osvojile 1 mjesto u cestovnom trčanju...

Kros Stubica

27.12.2014
... 2. Marija Lukina 7:54  3.  Blaž Čajko  6:46 3. Sanja Begović Geceg 7:54  4.  Karlo Vuk  6:47 4. Ivana Lukina 8:03  5.  Igor Visinski  7:05 5.

HALS-kros Karlovac

29.03.2014
... ja Poštek, 4 Marija Lukina, 5 Ivana Lukina. Seniori osvojili ekipno 2 mjesto u sastavu 4 Zoran Vučković, 5 Mladen Bubanko, 8 Nino Burek, 9 Danijel Poštek. Kadeti osvojili ekipno 5 mjesto, a trčali su 16 Nikola Poštek, 17 Rok Sinković, 20 Tin Burek. Limaći osvojili ekipno 8 mjesto, a trčali su 17 Dario Kosec, 29 Jakov Jagečić, 35 Borna Štefek. Limačice osvojile ekipno 6 mjesto, a trčale su 19 Korina Jagečić, 22 Jana Burek, 28 Taša Kondres. U utrci ml

Godišnja skupština

22.03.2014
... plaketa postali su Marija Lukina, Ivana Lukina, Ana Marija Poštek, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Danijel Poštek, Karlo Vuk, Andrea Šantek, Mihaela Žukina i prijateljska udruga iz Njemačkog grada Rodgau.

08.03.2014
... ila  u sastavu Marija Lukina(7), Ana Marija Poštek(9) i Ivana Lukina(11). Mlađe juniorke  osvojile  su 10 mjesto, a trčale su Gabriela Bubanko, Andrea Šantek i Mihaela Bubanko.

Utrka parova- Arena centar Zagreb

14.02.2014
... ši članovi. Marija Lukina i Marko Srebačić osvojili su ukupno 2 mjesto, Gabriela Bubanko i Danijel Poštek  7 mjesto, Ana Marija Poštek i Mladen Bubanko 10 mjesto i Mihaela Bubanko i Karlo Vuk 12 mjesto.
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 37 novosti u kojima se spominje Marija Lukina.