17.01.2014
... u Mariji Bistrici. Marija Lukina proglašena je trečom sportašicom županije i atletska ekipa Stubice proglašena je drugom ekipom u županiji.

Uspješna sezona

31.12.2013
... u sprint triatlonu. Marija Lukina osvojila seniorsku brončanu medalju u sprint triatlonu u Varaždinu.Na prvenstvu HALS-a u krosu koje je održano u Karlovcu ženska ekipa osvojila je 2. mjesto, a u ukupnom poredku ženskih i muških ekipa osvojili smo 3. mjesto. Na štafetnoj utrci u njemačkom gradu Rodgau koja se trčala na 24 sata osvojili smo 3. mjesto. Ana Marija Poštek veteranska je prvakinja Hrvatske na 5000m. Pobjednica je Hrvatskog kupa u cestovnom trčanju sa

Kros Stubica

12.10.2013
... aron;tek, 2. mjesto Marija Lukina i 3. mjesto Mihaela Žukina. Rezultati 2000m: 1. Karlo Vuk 6.39, 2. Danijel Poštek 7.04, 3. Nino Burek 7:20, 4. Jan Grabrovečki 7.25, 5. Ana Marija Poštek 7:26, 6. Marija Lukina 7:38, 7. Mihaela Žukina 8:13, 8 Gabriela Bubanko 8:53, 9. Jens Treff 9:18, 10. Nikolina Hegul 10:20, 11. Jasmina Burek 11:41, 12. Lilijana Papić 11:41. Limaći 100m: 1.Matej Šimić, 2.Patrik Dinjar, 3. Jan Bivol, 3. Venio Veverec, 4. Šimun Tomarad, 5. Pav

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Papuk

17.08.2013
... e trčala u sastavu Marija Lukina, Ivana Lukina i Ana Marija Poštek. Mladen Bubanko osvojio 2 mjesto kod veterana 50+, Danijel Poštek 5 mjesto kod juniora. Juniorke su trčale 5 kilometra  U sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjesto.  Karlo Vuk osvojio je 1 mjesto u kategoriji kadeta na 5 kilometra.

Zagorski triatlon

28.07.2013
... niji. Ivana Lukina, Marija Lukina i Mihaela Bubanko osvojile su drugo mjesto iza cura iz TK Swibir. Od pojedinačnih rezultata Ivana Lukina osvojila 2. mjesto, Marija Lukina 4. mjesto i Mihaela Bubanko 7. mjesto. Nino Burek osvojio 7. mjesto kod veterana1. Jana Burek osvojila 3 mjesto u aqvatlonu. Ana Marija Poštek osvojila 1. mjesto u utrci građanki na 2700m. Karlo Vuk 4. mjesto u utrci građana. Utrku građan su uspješno završili Danijel Poštek, Tin Burek, Jasmina

IRONGIRL Klagenfurt

29.06.2013
... še članice. Marija Lukina osvojila je ukupno 8 mjesto, Ana Marija Poštek 15 mjesto, Mihaela Žukina 25 mjesto i Andrea Šantek 48 mjesto. U kategoriji sestre 1 mjesto osvojile su Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko.

Triatlon Varaždin

22.06.2013
... enskoj konkurenciji Marija Lukina osvojila 3 mjesto u kategoriji seniorki. Svoj prvi triatlon u sprint dužini odlično je odradila i Mihaela Bubanko koja je osvojila 5 mjesto u kategoriji mlađih juniorki.Nino Burek osvojio 8. mjesto u kategoriji veterani1. Tin Burek osvijio 11. mjesto u super sprint triatlonu u kategoriji mlađih kadeta. U aqvatlonu Jana Burek osvojila 2. mjesto.

18. duatlon Stubica

25.05.2013
Marija Lukina i Duje Marić pobjednici duatlona 18. duatlon Stubica održan je u novoj formaciji i dužini od 3,3km trčanja, 14km bicikla i 3,3km trčanja. Na duatlonu su nastupili takmičari iz Hrvatske, Njemačke i Slovenije i utrka koja bi mogla nastaviti tradiciju klasičnog duatlona. Zbog lošeg vremena utrka nije imala neku masovnost i zato su najuporniji napravili solidne rezultate. U ženskoj kategoriji pobijedila je domaća natjecateljica Marija Lukina, druga je bila Chiara Peru

Green Devil XC Duatlon

11.05.2013
... quot;. Nastupila je Marija Lukina i zauzela 2. mjesto u kategoriji RUN žene i 3. mjesto u kategoriji XC DUATLON žene.

Prvenstvo HALSA u krosu

06.04.2013
... Seniorke u sastavu Marija Lukina, Ana Marija Poštek i Ivana Lukina osvojile su 1 mjesto. Seniori u sastavu Mladen Bubanko, Zoran Vučković i Nino Burek osvojili su 2 mjesto. Mlađe juniorke u sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko osvojile su 2 mjesto. Mlađi kadeti u sastavu Nikola Poštek, Antonio Klanjčić i Tin Burek osvojili su 6 mjesto.Kadetkinje u Sastavu Andrea Šantek, Magdalena Martinić i Maja Šturlan osvojile su 7 mjesto. Uspje&scaro
Prikazane su novosti od 11 do 20 od ukupno 37 novosti u kojima se spominje Marija Lukina.