Marija Lukina

Datum rođenja: 10.05.1991

Ekipno prvenstvo Hrvatske u Krosu-Varaždin

09.03.2013
... rija Poštek, Marija Lukina i Ivana Lukina. Mlađe juniorke osvojile su 7. mjesto u sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko. Kadeti osvojili 9. mjesto u sastavu Karlo Vuk, Nikola Poštek i Tin Burek. Kadetkinje osvojile 14. mjesto u sastavu Andrea Šantek, Maja Šturlan i Magdalena Martinić. Mlađe kadetkinje osvojile 15- mjesto u sastavu Ana Klarić, Maša Brozović i Ana Oremuš.

Kros Stubica

28.10.2012
... ron;tek 7:43, druga Marija Lukina 8:07,treća Gabriela Bubanko 8:54 i Andrea Šantek 8:54.Karlo Vuk osvojio 2 mjesto, Andrea Šantek 1 mjesto kategorija 7-8 razred. Danijel Poštek 1 mjesto , Gabriela Bubanko 1 mjesto, Mihaela Žukina 2 mjesto srednje škole. Seniorke 1 Ana Marija Poštek, 2 Marija Lukina 3 Marijana Šantek, 4 Renata Dolenec. Veteranke 1 mjesto Anica Lukina.Najbolja obitelj Lukina.   Utrka na 600m pobijedio je Nikola Poštek 2:15 ispred Tin Burek 2:27 i treći Dario

16.10.2011
... a, a treća je bila Marija Lukina također AK Stubica. Među obiteljima najbrža je bila obitelj Pazman (Davor, Elena, Filip), drugo mjesto obitelj Lukina (Ivana, Marija, Ana), a treća je bila obitelj Kramarić (Valentina, Dora, Željko). Naši članovi su na utrci osvojili dobre rezultate u svojim kategorijama: Gabriela Bubanko (1.mj), Mihaela Žukina (2.mj), Andrea Šantek (3.mj.), Mihaela Bubako (4mj.), Andrea Posavec (6.mj.) Ivana Lukina (1.mj.), Marija Lukina (1.mj.), Jasmina

POWERMAN Austria - Duatlon (7,9 km / 41,2km / 7,3 km)

23.08.2010
... (ukupno 2.mjesto), Marija Lukina 1.mjesto u kategoriji Juniorki (ukupno 3.mjesto), te Ivana Lukina 1.mjesto u kategoriji ml. juniorki (ukupno 6.mjesto). Muški dio ekipe predvodio je Mirko Tišljar zauzevši 8.mjesto u kategoriji Elite, zatim Boris Cvilinder koji je bio 28., a Zoran Vučković i Mladen Bubanko su bili 15. i 19. u kategoriji veterana.

GORDAN PETKOVIĆ I PETRA GIDAK POBJEDNICI DUATLONA

16.06.2010
... ika Kurelja" - Marija Lukina je kod juniorki osvojila prvo mjesto, dok je Ivana Lukina kod mlađih juniorki bila druga. Kod limačica (od 8 do 12 godina, koje su imale 1km trčanja - 3km bicikla - 0,5km trčanja) Mihaela Bubanko je prva, Mihaela Žukina druga, dok je Gabriela Bubanko osvojila treće mjesto. U kategoriji Seniori 2, Mirko Tišljar je prvi, Boris Cvilinder četvrti, a kod "Veterana 1" Zoran Vučković je prvi, kao i Mladen Bubanko u kategoriji "Veterani dva"

Rezultati članova Triatlon kluba Hidraulika Kurelja i Atletskog kluba Stubica u 2009. godini

05.01.2010
... Marija Lukina: 1 mjesto super sprint duatlon juniorke prvenstvo Hrvatske 1 mjesto cestovno trčanje juniorke prvenstvo Hrvatske 2 mjesto super sprint triatlon prvenstvo Hrvatske 1 mjesto duatlon u Njemačkoj 1 mjesto duatlon Austrija Ivana Lukina: 2 mjesto super sprint duatlon mlađe juniorke prvenstvo H

Matija i Marija Lukina pobjednici

17.10.2009
... žena pobijedila je Marija Lukina ispred sestre Ivane i mame Anice. Velika borba se vodila u ekipnoj obiteljskoj utrci gdje je obitelj Lukina Marija, Ivana i Ankica pobijedila sa prednošću od 2 sekunde ispred Matije, Nevena i Tine Lukina. Utrka je imala stautus međunarodne utrke jer su nastupili naši prijatelji iz prijateljskog grada Rodgau (Njemačka), Marco Ciarizia i Jens Tref, koji je ovom prilikom zahvalio našim članovima koji su nastupili u Rodgau na utrci 24 sata

Pretrčali 366 kilometra za 24 sata

04.10.2009
... , Gabriela Bubanko, Marija Lukina, Ivana Lukina, Ante Pešec, Nikola Škvorc, Petra Gidak, Zoran Vučković, Mladen Bubanko i deseti član naš domačin Jens Treff. Znali smo da će glavni teret podnjeti Petra, Zoran i Mladen. Skovali smo neki okvirni plan  tko kada trći i koliko jer baš ništa nismo znali o toj utrci. Klikni na fotografiju za ulazak u galeriju. Mladen je

Ekipno prvenstvo Hrvatske u sprint triatlonu u Prelogu

04.10.2009
... a Gidak 4. mjesto i Marija Lukina 5. mjesto. Ekipni poredak za prvenstvo Hrvatske: 1. TK Hidraulika Kurelja, Donja Stubica 2. TK Split 3. TK Petar Zrinski, Zagreb 4. TK Zagreb 5. TK Međimurje, Čakovec Prije glavne utrke održan je aquatlon za djecu do 13 godina u dužini od 50m plivanja i 400m trčanja. Gabrijela Bubanko osvojila je 2. mjesto, Mihaela Bubanko 3. mjesto.

TK Hidraulika Kurelja u Austriji

04.09.2009
... ađana nastupila je Marija Lukina koja je u svojoj kategoriji osvojila prvo mjesto.
Prikazane su novosti od 21 do 30 od ukupno 37 novosti u kojima se spominje Marija Lukina.