20.07.2009
... dok je kod juniorki Marija Lukina bila druga, a Ivana Lukina - peta, kod mlađih juniorki.

14 DUATLON STUBICA - rezultati po kategorijama:

16.06.2009
... enstvo Hrvatske: 1. Marija Lukina (Hidraulika Kurelja) Klasični duatlon (10km - 40km - 5km) Prvenstvo Hrvatske, ukupno: 1. Petković Goran (Zrinski, Zagreb) 1:48,19 2. Lukina Matija (R. Perešin) 1:52,10 3. Milovan Matija (Pula) 1:52,31 Klasični duatlon (10km - 40km - 5km) Prvenstvo Hrvatske, žene: 1. Petra Gidak (Hidraulika Kurelja) 2:10,20 2. Sanja Begović Geceg (Pula) 2:12.08 3. Vanda Svrakić (Rival) 2:14,53 Od S

POWERMEN DUATLON FALKENSTEIN

30.05.2009
... ikla i 5km trčanja Marija Lukina osvojila je 1. mjesto. Utrka svjetskog kupa u Powermen duatlonu sastojala se od 16km trčanja 64 km bicikla i 8km trčanja, a među 150 duatlonaca nastupili su i Petra Gidak, Boris Cvilinder i Mladen Bubanko koji su uspješno završili utrku, Mirko Tišljar nastupio bolestan i nije završio utrku. Petra Gidak osvojila je ukupno 14. mjesto, a 4. mjesto u kategoriji do 29 godina. Boris Cvilinder osvojio je 17. mesto o kategoriji 30+, Mlad

DUATLON U MALINSKOJ, 2009.

06.05.2009
... mjesto osvojila je Marija Lukina, u kategoriji mlađih juniorki 2. mjesto Ivana Lukina, a među seniorkama Petra Gidak osvojila je 3. mjesto. U kategoriji seniora Mirko Tišljar osvojio je 2. mjesto, Boris Cvilinder 6. mjesto, dok je u kategoriji veterani 2 Mladen Bubanko osvojio 1. mjesto.

Donjostubički duatlonci uspješni u Puli

24.04.2009
... d starijih juniorki Marija Lukina okitila se zlatnom medaljom sa rezultatom 1:21:30. Ivana Lukina u konkurenciji mlađih juniorki osvojila je 4 mjesto. U kategoriji 30-39 godina Mirko Tišljar osvojio je drugo mjesto sa rezultatom 1:08:09, a Boris Cvilinder osvojio je 7. mjesto. U kategoriji 45-49 godina Mladen Bubanko osvojio je 1. mjesto sa rezultatom 1.13:32.

USPJEŠNI DONJOSTUBIČKI TRKAČI U VELIKOJ GORICI

10.04.2009
... mjesto osvojila je Marija Lukina, a Ivana Lukina osvojila je 2 mjesto. Na polumaratonu nastupilo je 280 takmičara, a među njima i Petra Gidak i Mladen Bubanko koji su postigli rezultate. Petra je istrčala polumaraton za 1:28.11 i osvojila 8. mjesto, a Mladen je istrčao utrku za 1:23:41 i osvojio ukupno 42. mjesto, a 2. mjesto u kategoriji 45+. Ovi rezultati bili su odlična kontrola za maraton u Zurichu na kojem nastupaju Mladen i Petra - 26. travnja ove godine.

"STUBICA - HIDRAULIKA KURELJA" USPJEŠNA I U SINJU

02.04.2009
... mjesto osvojila je Marija Lukina, a treće mjesto osvojila je Ivana Lukina. Mladen Bubanko osvojio je u ukupnom plasmanu 17. mjesto, ali i prvo u kategoriji 45+!
Prikazane su novosti od 31 do 37 od ukupno 37 novosti u kojima se spominje Marija Lukina.