Mihael Osrečak

Datum rođenja:

21.Turopoljska utrka, V.Gorica

17.03.2013
... stupili Tin Burek i Mihael Osrečak U utrci na 5km, u konkurenciji kadeta Karlo Vuk je osvojio 3.mjesto,  Danijel Poštek 4. mjesto među starijim juniorima, a u mlađim juniorkama 2.mjesto je osvojila Gabriela Bubanko, a Mihaela Bubanko 3. mjesto. U kategoriji građanki Ana Marija Poštek je osvojila 1. mjesto, Lilijana Papić 9. mjesto i Jasmina Burek 11.mjesto. Ekipno juniorke osvojile 3 mjesto. Na polumaratonu je nastupio Nino Burek i zauzeo 24.mjesto u kategoriji M40

Novogodišnji dvoranski triatlon

28.12.2012
... ,Mateo Marjanović, Mihael Osrečak. Kategorija do 14 godina. Pobijedila je Paula Vukić,drugo mjesto podijelile su Maja Šturlan i Leonarda Šaban sljede Ana Oremuš i Maša Brozović. Juniori Danijel Poštek, Karlo Vuk, Filip Šturlan. Ana Marija Poštek, Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko,Mihaela Bubanko, Andrea Šantek, Alessandra Bubanko.

Zagorski triatlon

22.07.2012
... anović, a 5 mjesto Mihael Osrečak. U utrci 5 i 6 razreda 1 mjesto osvojio je Nikola Poštek.

Polumaraton Jurjevo 2012

22.04.2012
... Mateo Marjanović i Mihael Osrečak. U kategoriji 5-6 razreda Nikola Poštek je osvojio 5.mjesto. U kategoriji 7-8 razreda 1.mjesto je osvojila Andrea Šantek U utrci građana na zahtjevnoj stazi od 5,5 km Ana Marija Poštek je osvojila drugo mjesto u kategoriji žena. Još je nastupila i Lilijana Papić. Na glavnoj utrci polumaratona (zapravo nije polumaraton, duljina je 19,3 km, no utrka je zbog velike visinske razlike i strmih uspona jako zahtjevna) nastupili su

20 Turopoljska utrka

18.03.2012
... Mateo Marjanović i Mihael Osrečak uspješno završili svoju utrku. Utrka djevojčica 7 -8 razredi Jana Domitrek osvojila 6 mjesto, a Andrea Šantek 8 mjesto. Utrka dječaka 7-8 razreda Karlo Vuk osvojio 9 mjesto. (rezultati nisu službeni). Ovo je većini članova prva utrka ovakvog tipa i pokazali su da sa iskustvom mogu postizati i bolje rezultate. Utrka juniora i građana na 5000m nastupile su po prvi puta Gabriela Bubanko 6 mjesto 23:54 i Mihaela Bubanko 7 mjesto 23:56.

Dvoransko novogodišnje prvenstvo kluba

23.12.2011
... a Poštek, 2. Mihael Osrečak, 3. Luka Lukina, Tin Burek, Jakov Jagečić 5-8 razreda; 1Gabriela Bubanko, 2. Mihaela Žukina, 3. Mihaela Bubanko, Jana Domitrek, Andrea Šantek
Prikazane su novosti od 1 do 6 od ukupno 6 novosti u kojima se spominje Mihael Osrečak.