Mihaela Bubanko

Datum rođenja: 17.09.1997

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... nja Begović Geceg, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Karlo Vuk, Danijel Poštek, Nino Burek, Timo Schreiber, Daniel Desch i Jens Treff koji je ujedno i glavni i najzaslužniji što smo uopće svih ovih godina nastupali na ovoj prekrasnoj utrci. No, najveća pobjeda nije taj rezutat i ti pretrčani kilometri već poboljšanje i unaprijeđenje prijateljstva i dobrih odnosa između dva grada jer svake godine uspijemo malo prošiti taj krug prijatelja kako s Hrvatske, tako

Utrka grofa Draškovića-Trakošćan

06.07.2015
... dku na 5 kilometra, Mihaela Bubanko 10 mjesto kod žena, a Karlo Vuk 6 mjesto u muškoj kategoriji utrku istrčao i kadet Tin Burek. Utrka na 10 kilometra Gabriela Bubanko osvojila 1 mjesto u kategoriji do 20 godina. Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji 50+. Timo Schreiber 8 mjesto kategorija 20+, Nino Burek 14 mjesto kategorija 40+, Utrku su uspješno istrčale i Jasmina Burek i Lilijana Papić.

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... to  i 4 mjesto Mihaela Bubanko kod juniorki. Karlo Vuk 6 mlađi junior. Zoran Vučković 2 kategorija 45, Nino Burek 2 kategorija 40+. 20 godina duatlona Stubica plaketom su nagrađeni članovi kluba koji su bili na pobjedničkom postolju duatlona i nastupali u dresu Hrvatske. Petra Gidak, Sanja Begović Geceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugog

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Drniš

01.05.2015
... , Mihaela Žukina i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjesto. Plasmani po starosnim kategorijama. 2 Ivana Lukina u23, 1 Sanja Begović Geceg, 2 Ana Marija Poštek 40+, Juniorke 1 Gabriela Bubanko, 2 Mihaela Žukina, 3 Mihaela Bubanko. Juniori 2 mjesto Karlo Vuk.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... a Bubanko 4 mjesto, Mihaela Bubanko 5 mjesto i Andrea Šantek 7 mjesto. Kod seniorki Ana Marija Poštek osvojila 2 mjesto, Marija Lukina 3 mjesto, Sanja Begović Geceg 5 mjesto. U kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svi

Polumaraton Osijek

29.03.2015
... svojila 2 mjesto, a Mihaela Bubanko 3 mjesto. Kod kadeta Robert Šantek osvojio 5 mjesto. Kod građanki Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto. Uspješno polumaraton su istrčali Mladen Bubanko i Nino Burek.

Turopoljska utrka

22.03.2015
... a Žukina, 3 mjesto Mihaela Bubanko. Utrka kadeta 5 mjesto osvojio Robert Šantek, 9 mjesto Tin Burek. Ana Marija Poštek osvojila 1 mjesto u kategojiji građanki. Mladen Bubanko i Nino Burek uspješno su istrčali polumaraton i osvojili bodove za klupsku ligu.

Sportaši županije

23.01.2015
... nja Begović Geceg, Mihaela Bubanko i Gabriela Bubanko.  Seniorke su osvojile treće mjesto u krosu, treće mjesto sveukupno na krosu HALSA, juniorke osvojile 1 mjesto u cestovnom trčanju...

Kros Stubica

27.12.2014
... 7. Mihaela Bubanko 9:35  8.  Nino Burek  7:35 8. Marija Labaš 11:09  9.  Goran Barbić  7:43 9. Vedrana Blažinić 11:33  10.  Igor Jalšavečki  7:53

Frankfurt maraton

26.10.2014
... avu Timo Schreiber, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko i Jens Treff istrčala je maraton za 3:33.09. Paskal Kohpeiß istrčao je maraton za 2:56,47. Mladen Čizić dotrčao je do cilja u vremenu 4:32.54
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 82 novosti u kojima se spominje Mihaela Bubanko.