Mirko Tišljar

Datum rođenja:

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... kina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugogodišnju suradnju, Firma Hidraulika Kurelja za pomoć klubu i organizaciju utrke, Miljenko Hrenek za pomoć u organizaciji svih 20 duatlona i Borko Prvan jednom od začetnika duatlonskog sporta.      Hrvatski triatlon savez dodijelio je priznanje klubu i Mladenu Bubanko za 20 godina promicanja i

Duatlon Stubica: Pobjednici Andrej Medved i Petra Gidak

14.05.2011
... 3. Mirko Tišljar TK Hidraulika Kurelja       Prvenstvo Hrvatske (žene) 1. Petra Gidak TK Hidraulika Kurelja 2. Ivana Svetić TK Swibir 3. Ivana Lukina TK Hidraulika Kurelja

Svjetsko prvenstvo u duatlonu, Edinburgh - Škotska

06.09.2010
... a Gidak 15. mjesto, Mirko Tišljar 32. mjesto , Boris Cvilinder 51. mjesto , Mladen Bubanko 56. mjesto i Zoran Vučković koji je zauzeo 57. mjesto. Ukupno je nastupilo preko 800 natjecatelja iz cijelog svijeta.

POWERMAN Austria - Duatlon (7,9 km / 41,2km / 7,3 km)

23.08.2010
... ekipe predvodio je Mirko Tišljar zauzevši 8.mjesto u kategoriji Elite, zatim Boris Cvilinder koji je bio 28., a Zoran Vučković i Mladen Bubanko su bili 15. i 19. u kategoriji veterana.

POWERMEN DUATLON FALKENSTEIN

30.05.2009
... ršili utrku, Mirko Tišljar nastupio bolestan i nije završio utrku. Petra Gidak osvojila je ukupno 14. mjesto, a 4. mjesto u kategoriji do 29 godina. Boris Cvilinder osvojio je 17. mesto o kategoriji 30+, Mladen Bubanko osvojio je 20. mjeesto u kategoriji 45+.

DUATLON U MALINSKOJ, 2009.

06.05.2009
... kategoriji seniora Mirko Tišljar osvojio je 2. mjesto, Boris Cvilinder 6. mjesto, dok je u kategoriji veterani 2 Mladen Bubanko osvojio 1. mjesto.
Prikazane su novosti od 1 do 6 od ukupno 6 novosti u kojima se spominje Mirko Tišljar.