Mladen Bubanko

Datum rođenja: 11.10.1961

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... om uspjehu dao je i Mladen Bubanko. Darko Vitković je nastupio kao pojedinac i uspio pretrčati 257 krugova (102,8 km, gotovo 2,5 maratona) i osvojio 3. mjesto među pojedincima, te mu iskreno čestitamo i iskazujemo divljenje na rezultatu. Posebno se zahvaljujemo Društvu prijatelja Rodgau-Donja Stubica koji su nas i ove godine prekrasno ugostili i pružali podršku tijekom svih 24 sata, ali i što je možda i vrijednije, prije i nakon utrke uz ugodna i zabavna druženja.

Utrka grofa Draškovića-Trakošćan

06.07.2015
... oriji do 20 godina. Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji 50+. Timo Schreiber 8 mjesto kategorija 20+, Nino Burek 14 mjesto kategorija 40+, Utrku su uspješno istrčale i Jasmina Burek i Lilijana Papić.

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... ko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugogodišnju suradnju, Firma Hidraulika Kurelja za pomoć klubu i organizaciju utrke, Miljenko Hrenek za pomoć u organizaciji svih 20 duatlona i Borko Prvan jednom od začetnika duatlonskog sporta.      Hrvatski triatlon savez dodijelio je priznanje klubu i Mladenu Bubanko za 20 godina promicanja i sudjelovanja u razvoju

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... k osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 mjesto, a muška ekipa osvojila 4 mjesto.

Polumaraton Osijek

29.03.2015
... araton su istrčali Mladen Bubanko i Nino Burek.

Turopoljska utrka

22.03.2015
... tegojiji građanki. Mladen Bubanko i Nino Burek uspješno su istrčali polumaraton i osvojili bodove za klupsku ligu.

Frankfurt maraton

26.10.2014
... li na startu utrke. Mladen Bubanko istrčao je maraton za 3:20.14. Sanja Begović Geceg istrčala je svoj prvi maraton za 3:23.05. Štafeta Rodgau-Donja Stubica koja je trčala u sastavu Timo Schreiber, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko i Jens Treff istrčala je maraton za 3:33.09. Paskal Kohpeiß istrčao je maraton za 2:56,47. Mladen Čizić dotrčao je do cilja u vremenu 4:32.54

Zagreb maraton

12.10.2014
... o u kategoriji 40+. Mladen Bubanko 1:31.28 osvojio 56. ukupno i 2. mjesto u kategoriji 50+. I nastupili su naši priljatelji iz Njemačke i odličnu utrku istrčao Paskal Kohpeiß sa rezultatom 1:18,26 i osvojio 14. mjesto ukupnom poredku. Jens Treff istrčao je utrku za 2;02,50. Na maratonu nastupio je Nino Burek i dotrčao je do cilja u vremenu 4:09,29

24 Stunden Lauf, Rodgau, 2014

14.09.2014
... ečki, Ozren Rnjak, Mladen Bubanko i Nino Burek. Još jednom se srdačno zahvaljujemo svima koji su nam omogućili da nastupimo na ovoj nezaboravnoj utrci i i još boljem druženju tijekom 4 dana u Njemačkoj i potpori tijekom utrke, a posebno ekipi Allerschenste i prijateljima iz Društva prijatelja Rodgau-Donja Stubica.