13.03.2016
... su završili Nino Burek, Lilijana Papić i Jasmina Burek

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... ijel Poštek, Nino Burek, Timo Schreiber, Daniel Desch i Jens Treff koji je ujedno i glavni i najzaslužniji što smo uopće svih ovih godina nastupali na ovoj prekrasnoj utrci. No, najveća pobjeda nije taj rezutat i ti pretrčani kilometri već poboljšanje i unaprijeđenje prijateljstva i dobrih odnosa između dva grada jer svake godine uspijemo malo prošiti taj krug prijatelja kako s Hrvatske, tako i s Njemačke strane. Iako ove godine nije mogao trčati zbog ozljede

Modrožanska utrka

09.08.2015
... Hidraulika Kurelja. Nino Burek zauzeo je 4. mjesto u kategoriji, Lilijana Papić 2.mjesto u kategoriji, a Jasmina Burek 3. mjesto u kategoriji. Nakon glavne utrke održane su dječje utrke gdje su naši mladi članovi osvojili prva mjesta: Mihael Labaš (1-2 razredi), Dario Kosec (3-4 razredi) i Jana Burek (5-6 razredi). Nastupila je i Klara Burek. U utrci građana i stanovnika Modrovca na 2,1 km (jedan krug) Ana Marija Poštek je osvojila prvo , a Tin Burek 7. mjesto.

Utrka grofa Draškovića-Trakošćan

06.07.2015
... sto kategorija 20+, Nino Burek 14 mjesto kategorija 40+, Utrku su uspješno istrčale i Jasmina Burek i Lilijana Papić.

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... ć 2 kategorija 45, Nino Burek 2 kategorija 40+. 20 godina duatlona Stubica plaketom su nagrađeni članovi kluba koji su bili na pobjedničkom postolju duatlona i nastupali u dresu Hrvatske. Petra Gidak, Sanja Begović Geceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugogodišnju suradnju, Firma Hidraulika Kurelja za pomoć klubu i organizaciju utrke, Mil

Gornjostubički cener

10.05.2015
... ron;kih je nastupio Nino Burek. Nakon glavne utrke održane su utrke predškolske i školske djece na 100 do 600m. Najuspješniji su bili Dario Kosec (1.mjesto 3-4 razredi, 300m), Jana Burek (2.mjesto 5-6 razredi, 400m) i Nikola Poštek (3.mjesto 7-8 razredi, 600m). Nakon utrke održan je tradicionalni aeromiting sa skokovima padobranaca, preletima helikoptera i raznih drugih lakih i akrobatskih letjelica, te na kraju i preletom MIG-a 21.

Green Devil XC duatlon, Sljeme

19.04.2015
... dobnim kategorijama Nino Burek je zauzeo 5.mjesto u kategoriji M40.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 mjesto, a muška ekipa osvojila 4 mjesto.

Polumaraton Osijek

29.03.2015
... li Mladen Bubanko i Nino Burek.

Turopoljska utrka

22.03.2015
... i. Mladen Bubanko i Nino Burek uspješno su istrčali polumaraton i osvojili bodove za klupsku ligu.
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 74 novosti u kojima se spominje Nino Burek.