Sanja Begović Geceg

Datum rođenja:

24 Stunden Lauf, Rodgau

15.09.2015
... rija Poštek, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko, Karlo Vuk, Danijel Poštek, Nino Burek, Timo Schreiber, Daniel Desch i Jens Treff koji je ujedno i glavni i najzaslužniji što smo uopće svih ovih godina nastupali na ovoj prekrasnoj utrci. No, najveća pobjeda nije taj rezutat i ti pretrčani kilometri već poboljšanje i unaprijeđenje prijateljstva i dobrih odnosa između dva grada jer svake godine uspijemo malo prošiti taj krug prijatelja

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... vić 5 mjesto elit, Sanja Begović Geceg 6 mjesto elit i Marija Lukina 7 mjesto elit. Gabrijela Bubanko osvojila 3 mjesto  i 4 mjesto Mihaela Bubanko kod juniorki. Karlo Vuk 6 mlađi junior. Zoran Vučković 2 kategorija 45, Nino Burek 2 kategorija 40+. 20 godina duatlona Stubica plaketom su nagrađeni članovi kluba koji su bili na pobjedničkom postolju duatlona i nastupali u dresu Hrvatske. Petra Gidak, Sanja Begović Geceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bub

Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju-Drniš

01.05.2015
... le su Ivana Lukina, Sanja Begović Geceg i Ana Marija Poštek. 1 mjesto osvojile su atletičarke Sljemena, a 2 mjesto Ak Sloboda Varaždin. Juniorke su trčale 4,5km, a trčale su Gabriela Bubanko, Mihaela Žukina i Mihaela Bubanko i osvojile 1 mjesto. Plasmani po starosnim kategorijama. 2 Ivana Lukina u23, 1 Sanja Begović Geceg, 2 Ana Marija Poštek 40+, Juniorke 1 Gabriela Bubanko, 2 Mihaela Žukina, 3 Mihaela Bubanko. Juniori 2 mjesto Karlo Vuk.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... ja Lukina 3 mjesto, Sanja Begović Geceg 5 mjesto. U kategoriji seniora Nino Burek osvojio 5 mjesto, Mladen Bubanko 7 mjesto i Danijel Poštek 8 mjesto. Kod limaća Dario Kosec osvojio 8 mjesto, Mihael Labaš 16 i Viktor Pugar 24 mjesto. Kod limačica Jana Burek osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 mjesto, a muška ekipa osvojila 4 mjesto.

ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

14.03.2015
... članice u sastavu Sanja Begović Geceg, Ana Marija Poštek, Marija Lukina i Mihaela Žukina i osvojile 5 mjesto.

Sportaši županije

23.01.2015
... k, Mihaela Žukina, Sanja Begović Geceg, Mihaela Bubanko i Gabriela Bubanko.  Seniorke su osvojile treće mjesto u krosu, treće mjesto sveukupno na krosu HALSA, juniorke osvojile 1 mjesto u cestovnom trčanju...

Kros Stubica

27.12.2014
... 3. Sanja Begović Geceg 7:54  4.  Karlo Vuk  6:47 4. Ivana Lukina 8:03  5.  Igor Visinski  7:05 5. Andrea Šantek 9:07  6.  Benjamin Kolar  7:07 6.

Frankfurt maraton

26.10.2014
... maraton za 3:20.14. Sanja Begović Geceg istrčala je svoj prvi maraton za 3:23.05. Štafeta Rodgau-Donja Stubica koja je trčala u sastavu Timo Schreiber, Mihaela Bubanko, Gabriela Bubanko i Jens Treff istrčala je maraton za 3:33.09. Paskal Kohpeiß istrčao je maraton za 2:56,47. Mladen Čizić dotrčao je do cilja u vremenu 4:32.54

24 Stunden Lauf, Rodgau, 2014

14.09.2014
... , Gabriela Bubanko, Sanja Begović Geceg, Ana Marija Poštek, Danijel Poštek, Karlo Vuk, Matija Grabrovečki, Ozren Rnjak, Mladen Bubanko i Nino Burek. Još jednom se srdačno zahvaljujemo svima koji su nam omogućili da nastupimo na ovoj nezaboravnoj utrci i i još boljem druženju tijekom 4 dana u Njemačkoj i potpori tijekom utrke, a posebno ekipi Allerschenste i prijateljima iz Društva prijatelja Rodgau-Donja Stubica.

Zagorski Triatlon

29.06.2014
... vu Mihaela Bubanko, Sanja Begović Geceg i Timo Schreiber osvojila je odlično 3 mjesto.
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 24 novosti u kojima se spominje Sanja Begović Geceg.