Taša Kondres

Datum rođenja: 20.06.2002

Erste plava liga

06.05.2016
... sa dužinom 3,95m. Taša Kondres osvojila 7 mjesto u skoku u dalj sa dužinom od 3,32m i Laura Lisak istrčala 60m za 10,68sek.Šesti razred Jana Burek osvojila 4 mjesto u utrci na 600m sa rezultatom 2.00,29...

HALS 1 kolo - Varaždin

23.04.2016
... 60m i skok u dalj, Taša Kondres u skoku u dalj i utrci na 200m, Noa Šobak u skoku u dalj i u sprintu na 60m, Lea Šobak u bacanju vortexa i utrci na 60m, Laura Lisak na 60m i skoku u dalj, Dubravka Vrđuka na utrci na 60 i 400m...Uz malo iskustva i potiskivanje treme sigurno će obarat osobne rekorde....

Turopoljska trka

13.03.2016
... Krajnik 21 mjesto i Taša Kondres 32 mjesto. Kod Učenika 3-4 razreda  5 mjesto osvojio Dario Kosec. Kod Učenica 5-6 razreda 10mjesto osvojila Jana Burek,15 mjesto Korina Jagečić i 21 mjesto Dubravka Vrđuka. Kod učenica 7-8 razreda 7 mjesto osvojila  Petra Kucelj. Utrka na 5km 11 mjesto osvojila Ana Marija Poštek, utrku završio i Tin Burek. Polumaraton uspješno su završili Nino Burek, Lilijana Papić i Jasmina Burek

Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu

05.03.2016
... ečić (51.) i Taša Kondres (61.), te su zauzele 13. mjesto. Čestitamo curama, ali i svim ostalim atletičarima koji su nastupali na ovom natjecanju po izuzetno blatnjavom, poplavljenom terenu praćeni jakim vjetrom.

20.04.2015
... a rezultatom 33,07. Taša Kondres 40,96 i Lucija Lešković 44,38. Kod dječaka 12 mjesto Dario Kosec 35,05, 18 mjesto Noa Šobak 39,51. Skok u dalj. Jana Burek 3,48m, Dario Kosec 3,31, Taša Kondres 2,98, Lea Šobak 2,61, Lucia Lešković 2,30, Noa Šobak 2,21.

Hals prvenstvo u krosu - Vrbovec

11.04.2015
... osvojila 15 mjesto, Taša Kondres 21 i Lucija Pugar 28 mjesto. Kod bodovanja svih kategorija u ženskoj kategoriji stubičanke su osvojile odlično 3 mjesto, a muška ekipa osvojila 4 mjesto.

Kros Stubica

27.12.2014
... Korina Jagečić, 3 Taša Kondres. Mlađe kadetkinje 1 Sara Pavalić, 2 Paula Novak, 3 Petra Mezdić. Rezultati 2000m   Muški: Žene:  1.  Matija Lukina  6:12 1. Ana Marija Poštek 7:46  2.  Dražen Dinjar  6:30 2. Ma

HALS-kros Karlovac

29.03.2014
... , 22 Jana Burek, 28 Taša Kondres. U utrci mlađih juniora Karlo Vuk osvojio 8 mmjesto. U ukupnom poredku žena Stubica osvojila 3 mjesto, a muška ekipa 6 mjesto.

12.10.2013
... 1-2 Razred 400m: 1. Taša Kondres, 2. Lea Šobak, 3. Katarina Žukina, 4. Sara Pavalić, 5. Lea Bivol, 6. Helena Vnučec, 1-2 Razred 400m: 1. Dario Kosec, 2. Dorian Dolić, 3. Noa Šobak, 3-4razred 400m:1. Jana Burek, 2. Korina Jagečić, 3. Alessandra Bubanko, 5-8 razred 400m: 1. Nikola Poštek, 2. Tin Burek, 3. Jakov Jagečić, 4. Josip Kondres,
Prikazane su novosti od 1 do 9 od ukupno 9 novosti u kojima se spominje Taša Kondres.