Turopoljska utrka i polumaraton

24.03.2014

U organizaciji Maraton kluba Velika Gorica održana je Turopoljska utrka na 5000 metara i polumaraton. NA obje utrke nastupilo je više od 300 natjecatelja i među njima veoma dobre rezultate postigli su i naši članovi. Utrka na 5000m kod građanki Ana Marija Poštek osvojila je 3 mjesto. Kod Mlađih juniora Karlo Vuk osvojio 3 mjesto, Mihaela Žukina osvojila 2 mjesto, Gabriela Bubanko 3 mjesto i Mihaela Bubanko 6 mjesto kod mlađih juniorki. Danijel Poštek osvojio 3 mjesto kod juniora. Kod kadeta Tin Burek osvojio 5. mjesto. Kod građana Nino Burek 10 mjesto i Jasmina Burek uspješno završila utrku. Na polumaratonu nastupili su Zoran Vučković osvojio 8 mjesto u kategoriji M45 i Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji M50. Utrka učenika 3-4 razreda na 1000m Jana Burek osvojila 9 mjesto.