Uspješna sezona

31.12.2013

Na kraju smo jedne izuzetno uspješne sezone u kojoj su naši atletičari i triatlonke ostvarili zapažene rezultate na domačim i međunarodnim natjecanjima. Ženska seniorska ekipa osvojila je 3. mjesto na prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju na Papuku, a juniorke 1. mjesto. Seniorska ekipa triatlonki osvojila 2. mjesto na prvenstvu Hrvatske u sprint triatlonu. Marija Lukina osvojila seniorsku brončanu medalju u sprint triatlonu u Varaždinu.Na prvenstvu HALS-a u krosu koje je održano u Karlovcu ženska ekipa osvojila je 2. mjesto, a u ukupnom poredku ženskih i muških ekipa osvojili smo 3. mjesto. Na štafetnoj utrci u njemačkom gradu Rodgau koja se trčala na 24 sata osvojili smo 3. mjesto.

Ana Marija Poštek veteranska je prvakinja Hrvatske na 5000m. Pobjednica je Hrvatskog kupa u cestovnom trčanju sa   maksimalnim brojem bodova. Danijel Poštek osvojio je 2. mjesto kod juniora u cestovnom trčanju i postao je klupski rekorder na 100,200 i 300 metara. Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko osvojile su  1. i 3. mjesto u cestovnom kupu za mlađe juniorke. Ne brušeni dijamant  Karlo Vuk koji je zablistao na večini utrka  kao kadet osvojio je 3. mjesto u cestovnom kupu u ukupnom poredku među juniorima. Vrlo dobre rezultate istrčale su Mihaela Žukina, Andrea Šantek, Ivana Lukina ... i uvijek prisutni i uporni Jana, Jasmina,Tin i Nino Burek. Svoj veliki doprinos ovim rezultatima dao je i Mladen Bubanko kao trener i natjecatelj. Športska zajednica krapinsko zagorke županije proglasila najbolje sportaše i ekipe za 2013 godinu. Atletska ekipa izabrana je drugom najboljom ekipom u županiji, a Marija Lukina je treća sportašica županije.