Stubica 2.5.2004.
DUATLON 10 - 40 - 5
Nr br Name Cat Club 10_km tempo Bike Speed 5_km 5_km_Tempo All Cat.
1 61 Ljubas Dejan U23 TK Rival Rijeka 0:34:56 0:03:30 1:09:16 34,6 0:18:26 0:03:42 2:02:38 1
2 91 Bijuk Željko SEN Pula 0:36:42 0:03:41 1:07:30 35,6 0:18:27 0:03:42 2:02:39 1
3 59 Benčina Matej SEN individualac_SLO 0:34:57 0:03:30 1:13:07 32,8 0:17:59 0:03:36 2:06:02 2
4 50 Luštica Srđan SEN TK Split 0:38:05 0:03:49 1:08:08 35,2 0:20:57 0:04:12 2:07:09 3
5 48 Bobolonović Tihomir U23 TK Swibir 0:35:45 0:03:35 1:12:30 33,1 0:20:34 0:04:07 2:08:49 2
6 51 Divić Nikša SEN TK Zagreb 0:38:05 0:03:49 1:09:12 34,7 0:22:22 0:04:29 2:09:39 4
7 46 Koceić Marin SEN TK Split 0:37:52 0:03:48 1:12:44 33 0:19:10 0:03:50 2:09:45 5
8 63 Mesec Damir SEN TK Rival Rijeka 0:35:44 0:03:35 1:15:02 32 0:21:40 0:04:20 2:12:26 6
9 89 Radojković Robert U23 Pula 0:38:48 0:03:53 1:14:39 32,2 0:19:18 0:03:52 2:12:43 3
10 72 Medved Andrej U23 TK Trisport 0:39:14 0:03:56 1:14:50 32,1 0:19:05 0:03:49 2:13:08 4
11 82 Petković Gordan U23 TK P. Zrinski 0:41:23 0:04:09 1:11:56 33,4 0:20:06 0:04:02 2:13:24 5
12 231 Lovrec Nenad MAS1 HTK Mihanović 0:41:28 0:04:09 1:12:40 33 0:20:09 0:04:02 2:14:17 1
13 56 Lešković Tomica U23 AK Rudolf Perešin 0:41:41 0:04:11 1:12:20 33,2 0:21:05 0:04:13 2:15:05 6
14 75 Trs Ivan MAS1 TK Zagreb 0:39:13 0:03:56 1:16:05 31,5 0:22:26 0:04:30 2:17:44 2
15 99 Stošić Igor SEN individualac_SLO 0:39:10 0:03:55 1:16:07 31,5 0:24:03 0:04:49 2:19:19 7
16 74 Ortinsky Aleksandar SEN TK Sjever II 0:42:06 0:04:13 1:16:39 31,3 0:20:54 0:04:11 2:19:38 8
17 57 Lukina Željko MAS2 AK Rudolf Perešin 0:39:12 0:03:56 1:19:55 30 0:21:24 0:04:17 2:20:30 1
18 83 Pihir Matija U23 TK P. Zrinski 0:41:28 0:04:09 1:17:08 31,1 0:22:19 0:04:28 2:20:53 7
19 81 Škevin Darko SEN TK Zagreb 0:40:04 0:04:01 1:18:51 30,4 0:22:28 0:04:30 2:21:22 9
20 26 Vlahek Pavao SEN TK Zagreb 0:42:08 0:04:13 1:16:30 31,4 0:24:10 0:04:50 2:22:47 10
21 100 Žagar Antun MAS2 individualac_SLO 0:41:12 0:04:08 1:19:44 30,1 0:22:14 0:04:27 2:23:09 2
22 73 Futivić Vedran SEN TK Zrinski 0:43:21 0:04:21 1:17:55 30,8 0:23:35 0:04:43 2:24:51 11
23 40 Bebić Mijo SEN TK Split 0:40:42 0:04:05 1:17:27 31 0:27:08 0:05:26 2:25:16 12
24 43 Giovanni Mucciacciaro MAS1 TK Zagreb 0:42:07 0:04:13 1:17:46 30,9 0:28:41 0:05:45 2:28:33 3
25 68 Dikon Josip MAS3 TK Mihanović 0:43:22 0:04:21 1:22:43 29 0:23:31 0:04:43 2:29:35 1
26 86 Ognjenović Boran SEN TK Zrinski 0:45:50 0:04:35 1:20:10 29,9 0:24:30 0:04:54 2:30:29 13
27 58 Lovšin Marko SEN individualac_SLO 0:44:20 0:04:26 1:16:45 31,3 0:29:41 0:05:57 2:30:46 14
28 44 Živković Josip Mladin SEN TK Zagreb 0:45:48 0:04:35 1:20:11 29,9 0:25:07 0:05:02 2:31:05 15
29 64 Šimičić Nenad MAS1 TK Rival Rijeka 0:40:58 0:04:06 1:25:00 28,2 0:26:27 0:05:18 2:32:23 4
30 30 Marušić Domagoj SEN AK Sljeme 0:45:49 0:04:35 1:23:22 28,8 0:23:41 0:04:45 2:32:51 16
31 42 Vinković Kristinka SENZ TK Zagreb 0:45:07 0:04:31 1:24:24 28,4 0:23:51 0:04:47 2:33:21 1
32 69 Židan David U23 TK Rival Rijeka 0:45:06 0:04:31 1:22:46 29 0:27:52 0:05:35 2:35:43 8
33 65 Žunić Goran U23 TK Rival Rijeka 0:43:39 0:04:22 1:26:06 27,9 0:25:59 0:05:12 2:35:44 9
34 76 Stiplošek Mirko MAS1 TK Zagreb 0:45:50 0:04:35 1:24:21 28,5 0:25:52 0:05:11 2:36:01 5
35 78 Rajković Marko SEN TK Zagreb 0:36:19 0:03:38 1:17:11 31,1 0:42:43 0:08:33 2:36:12 17
36 79 Škevin Višnja SEN_Z TK Zagreb 0:45:53 0:04:36 1:29:39 26,8 0:24:43 0:04:57 2:40:14 1
37 24 Zelenika Marcel SEN TK Zagreb 0:50:45 0:05:05 1:22:11 29,2 0:27:54 0:05:35 2:40:50 18
38 36 Mišćin Boris MAS3 HTK Mihanović 0:46:57 0:04:42 1:28:34 27,1 0:27:36 0:05:32 2:43:06 2
39 90 Meštrović Mladen SEN TK Zagreb 0:46:36 0:04:40 1:32:30 25,9 0:24:56 0:05:00 2:44:01 19
40 84 Cvilinder Boris SEN TK Zrinski 0:48:40 0:04:52 1:31:32 26,2 0:30:39 0:06:08 2:50:50 20
41 39 Škec Stanko MAS3 HTK Mihanović 0:50:35 0:05:04 1:32:31 25,9 0:29:26 0:05:54 2:52:31 3
42 80 Zelenika Gordan MAS1 TK Zagreb 0:50:50 0:05:05 1:33:58 25,5 0:28:14 0:05:39 2:53:00 6
43 54 Krajcar Eugen MAS2 HTK Mihanović 0:57:15 0:05:44 1:30:07 26,6 0:28:58 0:05:48 2:56:20 3
44 45 Kiril Marinkov MAS4 TK Zagreb 0:56:56 0:05:42 1:33:20 25,7 0:31:56 0:06:24 3:02:11 1
45 22 Milić Dario SEN TK Zagreb 0:50:42 0:05:05 1:45:13 22,8 0:29:50 0:05:58 3:05:44 21
46 28 Kršinić Frano MAS3 TK Zagreb 0:48:06 0:04:49 1:53:42 21,1 0:32:34 0:06:31 3:14:20 4
47 77 Karakaš Igor SEN Team Baier 1:00:36 0:06:04 1:42:55 23,3 0:42:20 0:08:28 3:25:50 22
Duatlon Kadeti,Juniori i Građani
Nr br Name Cat Club 2.5 km Tempo Bike Speed 1.2 km Tempo All Cat
1 60 Šporar Matej KADM individualac_SLO 0:08:37 0:03:27 0:18:39 32,2 0:04:05 0:03:24 0:31:20 1
2 98 Pelaj Albert JUNM individualac_SLO 0:08:37 0:03:27 0:18:39 32,2 0:04:31 0:03:46 0:31:46 1
3 41 Lukina Matija JUNM AK Rudolf Perešin 0:08:37 0:03:27 0:18:41 32,1 0:04:42 0:03:55 0:31:59 2
4 66 Kaplan Luka KADM individualac_SLO 0:09:16 0:03:43 0:19:37 30,6 0:04:13 0:03:31 0:33:05 2
5 95 Kundih Vladimir JUNM Pula 0:08:49 0:03:32 0:20:03 29,9 0:04:19 0:03:36 0:33:10 3
6 4 Đurđević Marko JUNM AK Rudolf Perešin 0:09:16 0:03:43 0:19:37 30,6 0:04:34 0:03:49 0:33:26 4
7 37 Bratko Kristijan JUNM TK Zrinski 0:09:12 0:03:41 0:19:39 30,5 0:05:09 0:04:18 0:33:59 5
8 92 Cetina Mario JUNM Pula 0:09:24 0:03:46 0:19:56 30,1 0:04:48 0:04:00 0:34:07 6
9 94 Krivaja Miroslav JUNM Pula 0:09:41 0:03:53 0:19:41 30,5 0:04:50 0:04:02 0:34:12 7
10 93 Milovan Matia KADM Pula 0:09:42 0:03:53 0:21:06 28,4 0:05:07 0:04:16 0:35:55 3
11 33 Papišta Martin KADM TK Rudolf Perešin 0:38:10 4
12 85 Ognjenović Ozren JUNM TK Zrinski 0:10:17 0:04:07 0:23:20 25,7 0:05:17 0:04:24 0:38:54 8
13 70 Marinić Mateo KADM TK Rival Rijeka 0:11:29 0:04:36 0:22:10 27,1 0:05:32 0:04:37 0:39:10 5
14 47 Šemovčan Sven GRAM BK Lokomotiva 0:11:42 0:04:41 0:21:07 28,4 0:06:25 0:05:21 0:39:12 1
15 32 Miškulin Ivan GRAM individual 0:10:52 0:04:21 0:22:30 26,7 0:06:00 0:05:00 0:39:21 2
16 25 Fuček Maja KADZ Stubica 0:10:40 0:04:16 0:23:56 25,1 0:05:09 0:04:18 0:39:44 1
17 1 Pešec Ante KADM AK Rudolf Perešin 0:10:38 0:04:16 0:23:40 25,4 0:05:30 0:04:35 0:39:47 6
18 87 Škudar Mirka JUNZ Stubica 0:11:10 0:04:28 0:23:26 25,6 0:06:09 0:05:07 0:40:44 1
19 53 Turčić Alen KADM TK Rudolf Perešin 0:10:57 0:04:23 0:23:37 25,4 0:06:40 0:05:33 0:41:14 7
20 35 Breber Nikolina JUNZ Stubica 0:11:54 0:04:46 0:23:35 25,5 0:06:05 0:05:04 0:41:33 2
21 29 Klanjčić Danijela KADZ Stubica 0:10:48 0:04:19 0:25:49 23,2 0:06:17 0:05:14 0:42:53 2
22 34 Cinčić Marija KADZ Stubica 0:10:49 0:04:20 0:26:49 22,4 0:06:09 0:05:08 0:43:45 3
23 31 Jurić Krešimir GRAM individualac 0:13:10 0:05:16 0:26:32 22,6 0:06:34 0:05:28 0:46:15 3
24 8 Graševac Domogoj KADM AK Rudolf Perešin 0:13:17 0:05:19 0:26:23 22,7 0:06:56 0:05:47 0:46:35 8
25 96 Valentić Maja JUNZ Pula 0:13:41 0:05:29 0:26:19 22,8 0:07:00 0:05:50 0:46:59 3
26 55 Šturlan Tina KADZ Stubica 0:12:40 0:05:04 0:32:35 18,4 0:07:19 0:06:06 0:52:33 4