Zagorski triatlon

28.07.2013

Ekipno srebro za žensku ekipu

Održan je 12.Zagorski triatlon koji je bio i ekipno prvenstvo Hrvatske u sprint triatlonu. Na triatlonu koji se sastojao od 750m plivanja, 20km bicikla i 5,5km trčanja nastupilo je ukupno 70 natjecatelja. Ekipa se sastojala od tri natjecateljice i za konačni plasman zbrajali su se ostvarena vremena u cilju. Utrka je sama po sebi dosta zahtjevna i danas još bila otežana zbog velike vručine i s tim je rezultat još vredniji. Ivana Lukina, Marija Lukina i Mihaela Bubanko osvojile su drugo mjesto iza cura iz TK Swibir.

Od pojedinačnih rezultata Ivana Lukina osvojila 2. mjesto, Marija Lukina 4. mjesto i Mihaela Bubanko 7. mjesto. Nino Burek osvojio 7. mjesto kod veterana1. Jana Burek osvojila 3 mjesto u aqvatlonu. Ana Marija Poštek osvojila 1. mjesto u utrci građanki na 2700m. Karlo Vuk 4. mjesto u utrci građana. Utrku građan su uspješno završili Danijel Poštek, Tin Burek, Jasmina Burek i Jana Burek. Nikola Poštek je u utrci djece osvojio 1 mjesto u kategoriji 5-6 razreda.