Zoran Vučković

Datum rođenja:

20. duatlon Stubica

30.05.2015
... uk 6 mlađi junior. Zoran Vučković 2 kategorija 45, Nino Burek 2 kategorija 40+. 20 godina duatlona Stubica plaketom su nagrađeni članovi kluba koji su bili na pobjedničkom postolju duatlona i nastupali u dresu Hrvatske. Petra Gidak, Sanja Begović Geceg, Marija Lukina, Ivana Lukina, Mirko Tišljar i Mladen Bubanko. Priznanja kluba dobili su TK Pula, TK Zagreb za nastup na svim utrkama duatlona, Hrvatski triatlon savez za dugogodišnju suradnju, Firma Hidraulika Kurelja za pomo

Polumaraton Jaska

19.05.2014
... nki.Na polumaratonu Zoran Vučković osvojio 2 mjesto M45, Mladen Bubanko 4 mjesto M50 i Nino Burek 12 mjesto M40.

HALS-kros Karlovac

29.03.2014
... mjesto u sastavu 4 Zoran Vučković, 5 Mladen Bubanko, 8 Nino Burek, 9 Danijel Poštek. Kadeti osvojili ekipno 5 mjesto, a trčali su 16 Nikola Poštek, 17 Rok Sinković, 20 Tin Burek. Limaći osvojili ekipno 8 mjesto, a trčali su 17 Dario Kosec, 29 Jakov Jagečić, 35 Borna Štefek. Limačice osvojile ekipno 6 mjesto, a trčale su 19 Korina Jagečić, 22 Jana Burek, 28 Taša Kondres. U utrci mlađih juniora Karlo Vuk osvojio 8 mmjesto. U ukupnom poredku žena Stubica o

Turopoljska utrka i polumaraton

24.03.2014
... ratonu nastupili su Zoran Vučković osvojio 8 mjesto u kategoriji M45 i Mladen Bubanko 3 mjesto u kategoriji M50. Utrka učenika 3-4 razreda na 1000m Jana Burek osvojila 9 mjesto.

Crtom bojišnice, Karlovac

28.09.2013
... a osvojio 3.mjesto, Zoran Vučković u kategoriji veterana 4.mjesto. Ana Marija Poštek osvojila je 1. mjesto u kategoriji veteranki. U utrci na 12,4 km nastupili su: Mladen Bubanko 3.mjesto (M50), Nino Burek 4.mjesto (M40) i Jasmina Burek 4.mjesto (seniorke)

18. duatlon Stubica

25.05.2013
... Pula; treće mjesto Zoran Vučković TK Hidraulika Kurelja. Gabriela Šalković i Ivica Mucak pobjednici atletske utrke Atletska utrka trčala se na 3,3 kilometra, a pobijedio je Ivica Mucak AK Rudolf Perešin, drugo mjesto za Vanju Canjuga TK 042 Varaždin i treće mjesto Karlo Vuk AK Stubica. Kod žena pobijedila je Gabriela Šalković AK Ka-tim Karlovac, druga Ana Marija Poštek i treća Mihaela Žukina, obje AK Stubica.

Prvenstvo HALSA u krosu

06.04.2013
... avu Mladen Bubanko, Zoran Vučković i Nino Burek osvojili su 2 mjesto. Mlađe juniorke u sastavu Mihaela Žukina, Gabriela Bubanko i Mihaela Bubanko osvojile su 2 mjesto. Mlađi kadeti u sastavu Nikola Poštek, Antonio Klanjčić i Tin Burek osvojili su 6 mjesto.Kadetkinje u Sastavu Andrea Šantek, Magdalena Martinić i Maja Šturlan osvojile su 7 mjesto. Uspješno su nastupili i Karlo Vuk, Danijel Poštek,Jana Burek, Korina Jagečić, Ana Oremuš, Ma&scaron

24 sata Rodgau

06.09.2011
... ubanko, Nino Burek, Zoran Vučković, Josip Kosec, Mladen Čižić, Mladen Bubanko i Jens Treff.

Duatlon Stubica: Pobjednici Andrej Medved i Petra Gidak

14.05.2011
... .mjesto seniori 2), Zoran Vučković (5.mjesto veterani 1), Nino Burek (13.mjesto seniori 2), Jasmina Burek (5.mjesto seniorke). Mini Duatlon U mini utrci (1km trčanja, 5km bicikla i 0,5km trčanja) pobijedio je Lovro Borovec (TK Rudolf Perešin), 2. mjesto Duje Marić (TK Pula) i 3. mjesto Milan Pernar (građani). U ženskoj kategoriji pobijedila je Gabriela Bubanko (TK Hidraulika Kurelja), 2. mjesto Jana Domitrek (TK Hidraulika Kurelja), 3 mjesto Mihaela Žukina (TK Hidraulika

Prvenstvo Hrvatske u sprint duatlonu, Vrlika

05.10.2010
... ron;ki: veterani 1: Zoran Vučković 1. mjesto, veterani 2:, Mladen Bubanko 2. mjesto. Seniori 2 - Nino Burek  8. mjesto. Ukupni pobjednici: Matija Lukina (TK Rudolf Perešin) i Daria Pletikapa (TK Zrinski)
Prikazane su novosti od 1 do 10 od ukupno 17 novosti u kojima se spominje Zoran Vučković.